Baraj dizisine tansiyonu arttıracak yeni bir karakter geliyor

Takip Et:
Baraj dizisine tansiyonu arttıracak yeni bir karakter geliyor
Baraj dizisine tansiyonu arttıracak yeni bir karakter geliyor

Magazinn /Ayrıntı – Fox TV ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Baraj dizisinde yeni gelişmeler yaşanacak. Biran Damla Yılmaz ve Feyyaz Duman’ın başrolünde oynadıkları diziye katılacak yeni karakter, tansiyonu çoğaldırarak öyküye başka bir istikamet kazandıracak.

Bu hafta 8 kısmı yayınlanan dizinin reytingleri beklenenin altında kalıyordu ancak Salı akşamları yayınlanan öteki diziler karşısında güçlü bir rekabet veren Baraj dizisi, bu hafta bir nebze de olsa reytingdeki yükselme ile suratları güldürdü.
Tarık ve Nazım ile alakalı reelin ortaya çıkmasının uzatılmaması da izleyici için pozitif bir gelişme oldu. Her ne kadar Nehir bu vaziyeti kabullenmek istemese de vakaların akışı değişti.

Sumru Yavrucuk gibi akılda bir adla beraber Feyyaz Duman ve Biran Damla Yılmaz’ın performansları ve Tarık’ı oynayan Burak Yörük’ün de galibiyetli bir oyunculuk sergilediği diziye dahil olacak yeni karakter ise şimdiden merak mevzusu oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter’dan verdiği bilgiye göre Med Yapım imzalı dizinin kadrosuna Fulya isimli bir karakter daha katılıyor.