Medya

Baraj dizisinde sorun çözüldü, her şey daha iyiye gidiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranlarında Mart ayında ilk 2 kısmı yayınlanan Baraj dizisinin, ikinci sezon dönüşü pek de pozitif olmamıştı. Dizinin düşük reytingleri herkesi endişelendirmişti. Ancak Fox TV, yapımın ardında durdu ve final olasılığını bir kenara bıraktı. Bu yardımın yanı sıra öyküdeki düzelme de yine dizinin alaka bakmasını sağladı.

Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk’un başrollerinde yer aldığı dizinin 10.kısmından ilk görüntüler yayınlandı.
Ancak son kısımlarda bu mevzuda düzelmeler yaşandığı, hikayenin de hızlanması ile reytinglerin yükseldiği bakıldı.

Başka Bir Deyişle anlatım stilinde yaşanan düzelme, diziye çok pozitif yansıdı. Reytinglerde yaşanan çıkış hücumu, fragmanlara da yansıdı. Artık Baraj dizisinin fragmanları daha çok izlenmeye başladı. Hatta 10.kısımdan yayınlanan göründüler youtube trendler listesinde 9. sıraya kadar yükseldi. Kısa zamanda 1 milyon etrafında izlenme elde edildi.

Tüm bu gelişmeler Baraj dizisi ismine ehemmiyetli adımlar olarak dikkatleri sürüklüyor.
Elbette ki, karakterlerin bu gidişatı sindirmesi azıcık zaman alacak. Ancak izleyici açısından bakıldığında öykünün daha tesirli bir hale gelmiş olması neşelendirici.

Burak Yörük, Tarık karakterinde çok zaferli işler yaptı. Bundan sonraki kısımlarda daha az sahnesi olabilir. Ancak oyunculuk performansı ile noktaya değindiğini hemen açıklamak gerekli.

Feyyaz Duman’ın daha çok öne çıkacağı sahneler bakacağız. Kadın dizisinden sonra ünlü oyuncu yeniden kendisine hayran bıraktırıyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu