Medya

Baraj dizisinde reytingler kötü, Fox TV’nin desteği muamma!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – 2020 senesinin en garip projelerinden birisi de 1977 senesinde yapılan Türkan Şoray ve Tarık Akan’ı başrolde buluşturan Baraj filminin dizi versiyonuydu… Mart ayında ilk iki kısım yayınlandığında izleyicide büyük tesir bırakmıştı.

Ancak pandemi araya girdi ve 5 ay sonra yine dönüş yapan Baraj dizisi ilk 6 kısmı geride bırakmasına karşın ilk 2 kısımda gördüğü alakayı sonraki 4 kısımda bakamadı.
kısmı totalde 2-3,5 aralığında reytingler elde edebilen dizi şimdilik yola devam edecek… Pek Çok dizinin yaşadığı gibi Baraj da alaka düşüklüğünün neticelerini yaşıyor ve bıçak sırtı bir vaziyette bulunuyor.

Fox TV’nin elinde hazır yapımlar olmasa Baraj’ın kaderi daha yüksek olabilirdi. 22 Eylül Salı akşamı totalde 10. sırada yer alabilen dizi, AB’de ilk 10’a giremedi ve ABC1 kategorisinde de 9. sıraya yerleşti.

Fox TV’nin elinde hazırlıkları müddet 3 dizisinin de olduğu düşünülür ise Baraj dizisinin bu performansına ne kadar sabredeceği de büyük bir bilmece.
kısmının 29 Eylül Salı akşamı yayınlanacağı kesin. Fragman paylaşıldı ve Baraj izleyicileri yeni kısmı coşkuyla bekliyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu