Medya

Baraj dizisinde hikaye hızlandı, bir sorun daha ortadan kalkıyor!

Fox TV ekranında Salı akşamları yayınlanan ve reyting kasveti de yaşayan Baraj dizisinin 13 Ekim akşamı yayınlanacak olan 9.yeni kısmında neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Son haftalarda daha coşkulu bir anlatım ile izleyici karşısına çıkan diziye yapılan en ehemmiyetli tenkitlerden birisi de ruhsuz bir anlatım biçimi özümsenmesiydi. Bu gidişatın değişmeye başladığını biri iki kısımdır bakmakta olan izleyicinin de ilgisi çoğalma meylinde. Bu da reytinglerin yukarıya doğrultulu düzenleme yapmasına fırsat tanıyor.
Onu bir daha bakmak istemez. Devrilen Nazım, Nehir’in dolandırıcılıktan arandığını bilince onu polislerden güncel haberde kurtarır.

Issız bir orman içinde kendine ait olan bir ahşap kulübede onu polislerden gizler. Nazım ve Nehir arasında büyük bir yüzleşme yaşanacaktır. Tarık, Fulya’nın baraja gelmesine donakalır.

Kemal Bey onu akşam yemeğine davet eder. Yemekte Fulya ve ailesinin evlilik baskısı onu sıkıldırır. Nehir’i usundan çıkaramayan Tarık, Nehir’i ve Nazım’ı saklandıkları kulübede tespit eder.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu