Medya

Baraj 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nazım Tarık’la Nehir’in Yattığını Öğreniyor!

Fox Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Baraj, 9. yeni kısmıyla 13 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Kendisiyle konuşmak istemeyen Nehir’i omzuna alan Nazım, ona her şeyi anlatır. Onu kaybetmekten korktuğu için Tarık’ın resmini ona gönderdiğini açıklar. Ama Nehir, kendisini tanımadığı adamla baş başa bıraktığı için Nazım’ı affetmeyeceğini açıklayıp gider. Baraj 9. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nazım, Tarık’la Nehir’in yattığını biliyor.
kısım 2. fragmanında; Hiddetten çılgına dönen Nehir, ormanda yolunu tespit etmeye çalışır. Nazım, onu ıslanmış bir biçimde tespit edip ondan kerelerce kere özür diliyor. Nehir ise, Tarık’la onun evinde ve onun yatağında onun suratından yattığını açıklıyor. Nazım, dinledikleri karşısında ne yapacağını öğrenemiyor. Donup kalıyor.

İşte Baraj 9. kısım 2. fragmanı….

 

BARAJ 8.
Paralarını geri alabilmek için Zerrin’le iş birliği yapan Nehir’in daha önceki sahte kocaları onu vurgun için ikna etmek için takatler arar. Zerrin, şantiye müdürüyle konuşup Nazım hakkında bilgilenir ve Nehir’in aldatıldığını anlar.

Tarık’tan hamile kalan Zahra, onu tehdit eder ve İstanbul’a kaçmaya güçler. Kocasını ayyaş ettikten sonra beraber kaçabileceklerini açıklar. Ancak, Zahra’nın tasarıyı yakalamaz. Tarık, Nehir’e yakınlaşmaya başlar. Hatta onu öptüğü sırada Nazım içeri girer.
Zerrin, Nehir’i son bir vurgun için ikna etmesi için İsmet’i Nazım’ın evine götürür. Nazım’ın her şeyi itiraf ettiği iletiyi fark eden Tarık, eve gelip Nehir’in telefonundan iletiyi siler.

İsmet, o sırada mutfakta saklanır ve Nehir ile Tarık’ın dün öpüştüklerini bilir. Nehir, İsmet’i evden çıkardıktan sonra Zerrin’in yanına gidip, dolandırıcılık işini bıraktığını asla bir daha yapmayacağını söyler. Zerrin, Tarık’ı tespit edip ona Nehir’in dolandırıcı olduğunu ve onu evlenmeye ikna ettikten sonra düğün günü altınları alıp kaçacağını açıklar.

Tarık, evvel inanmaz.
İkili beraber olur. Tarık, yataktan kalktıktan sonra kendisini bir daha bakamayacağını, ava giderken avlandığını kendisinin Nazım değil Tarık olduğunu, Nazım’ın ise Tarık diye bildiği birey olduğunu açıklar.

Baraj 9. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Aslı Bilen Nehir Nazım’a Ateş Püskürüyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu