Baraj 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’ın Nazım Olmadığını Acı Bir Şekilde Öğreniyor!

Takip Et:
Baraj 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’ın Nazım Olmadığını Acı Bir Şekilde Öğreniyor!
Baraj 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’ın Nazım Olmadığını Acı Bir Şekilde Öğreniyor!

Fox Tv’nin beğenilen dizisi Baraj, 8. kısmıyla 6 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Tarık, Nehir’in önünde diz çöküp ona evlenme öneri eder. Nazım, Tarık’ın Nehir’e evlenme öneriyi ettiğini bilip ona bıçak sürükler. Bunu daha evvel yaptığını ve yeniden yapabileceğini açıklayıp onu tehdit eder. Baraj 8. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nehir, Tarık’ın hakikatinde Nazım olmadığını acı bir biçimde biliyor.

Salı Dizileri 2020

Nehir Tarık’ın Nazım Olmadığını Acı Bir Biçimde Biliyor!

Baraj dizisinin 8.
fragmanında; Tarık, Nehir’i elde etmeyi başarıyor ve onunla beraber oluyor. Sabah uyandıklarında onun, nasıl bir insan olduğunu bildiğini. aldatmak için gelip kandırıldığını açıklayıp, kendisinini Nazım olmadığını itiraf ediyor. O suratı yaralı şahsın Nazım olduğunu açıklıyor.

İşte Baraj dizisinin 8. kısım 2. fragmanı..

BARAJ 7.
Ona Nehir’in usunu karıştırmamasını açıklayıp orayı terk eder. Nehir, Zerrin’in kendisini hasta numarasıyla aldattığını düşünüp onun odasına girmek için resepsiyondan izin alır. Zerrin’in odasına giren Nehir. onun tahlillerini tespit edip hakikat olup olmadığını soruşturur ve tüm tahlillerle raporların sahte olduğunu anlar.

Gidecek yeri olmadığı için Tarık’ın yanına gider, Bu arada, Nazım’ın Tarık’ı kaçırmasının görüntüleri ortaya çıkar.
Tarık esi, evet demekten başka devası kalmaz. Zahra, hamile olduğunu bilir.

Çocuğun babasının Tarık olduğunu düşünerek onun kapısını çalar ve ondan hamile olduğunu açıklar. Bu gidişat Tarık’ın umurunda dahi değildir. Tarık, gidişatı geçiştirip yeniden Nehir’le buluşup ona kur yapar. Kemal bey, Tarık’a  şantiye de çalışmasına izin eder ve mesai saatlerini de hür bırakır. Ama onun kaçmaması için peşine adam meblağ.

Zerrin ise, Nehir’i, Nazım’dan ayırmak için tasarı kurmaya başlar.
Tarık, daha onu dinlemeden Nehir’i öper. O anda Nazım, onları öpüşürken bakıyor.

 Baraj 8. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’ın Evlenme Önerisini Kabul Edecek Mi?.