Baraj 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’ın Evlenme Teklifini Kabul Edecek Mi?

Takip Et:
Baraj 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’ın Evlenme Teklifini Kabul Edecek Mi?
Baraj 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’ın Evlenme Teklifini Kabul Edecek Mi?

Fox Tv’nin hoşlanılan dizisi Baraj, 7. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Zerrin, Nazım’la konuşuyor ve onu kendileriyle arasını bozamayacağını söylüyor. Tarık, Kemal beye kızından beğendiğini söyleyip şantiyede üst vazifede çalışmaya devam ediyor. Zahra, Tarık’a ondan hamile olduğunu açıklıyor. O ise aldırmıyor ve Nehir’e kur yapmaya devam ediyor. Tarık, Nehir’e yüzük alıp onun önünde diz çöküp, ona evlenme öneriyi ediyor.
kısım 1. fragmanında; Tarık, Nehir’in önünde diz çöküp ona evlenme öneri ediyor. Nazım, Tarık’ın Nehir’e evlenme öneriyi ettiğini bilip ona bıçak sürüklüyor. Bunu daha evvel yaptığını ve yeniden yapabileceğini açıklayıp onu tehdit ediyor.

İşte Baraj 8. kısım 1. fragmanı….

BARAJ 7.
Ona Nehir’in usunu karıştırmamasını açıklayıp orayı terk ediyor. Nehir, Zerrin’in kendisini hasta numarasıyla aldattığını düşünüp onun odasına girmek için resepsiyondan izin alıyor. Zerrin’in odasına giren Nehir. onun tahlillerini tespit edip reel olup olmadığını soruşturuyor ve tüm tahlillerle raporların sahte olduğunu kavrıyor.

Gidecek yeri olmadığı için Tarık’ın yanına gidiyor, Bu arada, Nazım’ın Tarık’ı kaçırmasının görüntüleri ortaya çıkıyor.
Tarık esi, evet demekten başka dermanı kalmıyor. Zahra, hamile olduğunu biliyor.

Çocuğun babasının Tarık olduğunu düşünerek onun kapısını çalıyor ve ondan hamile olduğunu söylüyor. Tarık, vaziyeti geçiştirip yeniden Nehir’le buluşup ona kur yapıyor. Kemal bey, şantiye ye geliyor ve Tarık’a kızının onu unutamadığını açıklıyor. Tarık da Fulya’yı unutamadığını açıklıyor.

Kemal bey, Tarık’a şantiyede yetki ve masa veriyor.
Nazım, Tarık’ın tavırlarına karşı büyük bir hiddet dinlemeye başlıyor. Uyuşmayı bozan Tarık, Nazım’ı hem işinden hemde aşkından edecek gibi görünüyor.

Baraj 7. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Tarık Nehir’i Öperken Nazım İçeri Giriyor!.