Baraj 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım’ın Yalan Söylediğini Anlıyor Mu?

Takip Et:
Baraj 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım’ın Yalan Söylediğini Anlıyor Mu?
Baraj 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım’ın Yalan Söylediğini Anlıyor Mu?

Fox Tv’nin yeni iddialı dizisi Baraj, 6. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yeni kısmında; Zerrin, Nehir’in dolandırdığı kocalarıyla konuşup, onlara kaptırdıkları parayı susmaları karşılığında vereceklerini taahhüt ediyor. Nazım, Nehir’le fikir ona hakikatinde dolandırıcı olduğunu ve son defa bunu yaptığını itiraf ediyor. Baraj dizisi 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Nehir, Nazım’ın palavra söylediğini kavrıyor. Bakalım bundan sonra Nehir’in tutumu ne olacak?

Salı Dizileri 2020

Nehir Nazım’ın Palavra Söylediğini Kavrıyor Mu?

Baraj dizisinin 7.
fragmanında; Nazım, alıyor sazı eline ve türküsünü açıklamaya başlıyor. Nehir, gerçeğinde Nazım’ın kim olduğunu kavrıyor ve şantiyeye gidiyor. Tarık bildiği Nazım’ı karşısını bakıyor. Zerrin’in ise, bu ikiliyi ayırmak için başka bir tasarıyı vardır.

İşte Baraj 7. kısım 1. fragmanı….

Duygusal bir kısım bizleri bekliyor. 😥 #Baraj yeni kısmıyla Salı 20.00'de FOX'ta.
KISMINDA BAŞKA NELER OLDU?

Nehir’in daha önceki kandırdıkları kocaları paralarını almak için otele geliyor. Zerrin, onları soğukkanlılaştırıp onların kendilerini polise vermemeleri karşılığında paralarını aşırısıyla geri alacaklarını taahhüt ediyor, Tarık, Nehir ile buluşup caddelerde dolaşıyor ve bir ara yakınlaşıp öpüşüyor. Nehir, onun onca ay konuştuğu gibi biri olmadığını aslını kavrıyor.

Nehir ile konuşmaya giden Nazım, otelin girişinde onu bakıyor ve tanıyor.
Onun öyküsünü dinleyen Nazım, onun son bir kere Zerrin ablasının hastalığının rehabilitasyonu için bunu yaptığını kavrayışla karşılıyor ve yeniden kendisinin hakikatinde aylarca yazıştığı birey olduğunu açıklayamıyor.

Büyük bir vurgun yanmak için toplanan takıma, Nehir’in aldattığı daha önceki kocaları da, yapacakları filmin kameramanları olarak katılıyor. İşin içine, kandıracakları adamın babası da giriyor. O oğlunun film için bir milyon vermesine onay vermiyor.
Zerrin yeniden, Nehir’e duygu sömürüsü yapıp onu kalmaya ikna ediyor. Ona, ertesi gün alacakları parayı alıp gidebileceğini, ama böyle hasta bir bayanı yalnız bırakmaması için elinden geleni yapıyor.

 

Baraj 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım’a Dolandırıcı Olduğunu İtiraf Mı Ediyor?.