Magazin

Baraj 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım’a Dolandırıcı Olduğunu İtiraf Mı Ediyor?

Fox Tv’nin beğenilen dizisi Baraj, 6. kısmıyla 22 Eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Tarık, Nehir’i tespit edip onunla fikir. Nehir ile Tarık, kentin sokaklarını dolaşır. Tarık, evlerin içinde olanları merak etmediğini, hakikat ona değmenin nasıl bir şey olduğunu merak ettiğini açıklar ve Nehir’i öpmeye çalışır. Nazım, asılları ona anlatmadan Nehir ile Tarık sevgilimi olacak? Baraj 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nehir, kendisini bakan Nazım’a dolandırıcı olduğunu itiraf mı ediyor?

Salı Dizileri 2020

Nehir Nazım’a Dolandırıcı Olduğunu İtiraf Mı Ediyor?

Baraj 6.
fragmanında; Tarık, Nehir’i arayıp onunla görüşmeden gitmesini istemediğini açıklayıp onunla buluşuyor. İkilinin buluştuğu sırada, birileri gelip Tarık’ın kaçacağını düşünüp alıp götürüyor. Nehir, yeniden peruğunu takıp uzaklaşırken Nazım onu bakıyor. Zerrin, Nehir’i bakan Nazım’a onun kendisini deşifre edeceğini düşünmüyor. Ama Nehir, Nazım’a hakikatinde kendisinin bir dolandırıcı olduğunu itiraf ediyor.

İşte Baraj 6.
fragmanı…

BARAJ 5. KISIM ÖZETİ!

Nazım, Tarık’ın kaçmasına destek edeceğini ama İstanbul’da Nehir’den uzak durması koşulunu koyar. Onu, revirden kaçırıp şantiye tırlarının birine bindirip yollar.
O sırada Nazım, Nehir’i arar ve otelde olduğunu az sonra yemeğe ineceğini bilir. Nazım, Nehir’e her şeyi itiraf etmek için otele gidip onu lokantada bekler.

Zerrin, orada dolandırmak için yeni birini tespit eder ve Nehir’i Emily kılığına sokar. Nazım, Nehir ile, asansörde karşılaşır ancak onu tanıyamaz. Şantiye’de ise derin bir soruşturma başlatılar. Tarık’ın kaçmasına içeriden birinin destek ettiğinden şüphelenilir. Baş kuşkulu Nazım bakılır ancak müdür buna olasılık vermez.

Müdür, Nazım’ın şantiyede çalışmaya devam etmesini ve mesaisi bittikten sonra özgür olabileceğini istediğini yapabileceğini açıklar.
Nazım, şantiyeye döndüğünde Tarık’ın mesai dışında özgür olacağını bilince canı bunalır.

Onu, Nehir’le toplantıması mevzusunda uyarır. Tarık’da, Nehir’e aşık olduğunu Nazım’a itiraf eder. Nehir’in, evlenme taahhüdüyle dolandırdığı son iki birey onun izini tespit edip otele kazanç. Birisi Zerrin’e merhaba derken ötekiyi hala aşık olduğu Nehir’i bakıp ardındadan seslenir.

Baraj 6. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’la Yakınlaşıyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu