Medya

Baraj 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Tarık Nehir’den Af Diliyor!

Fox Tv’nin hoşlanılan dizisi Baraj, 9. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son kısmında; Nehir’in, her şeyi bilmesinden sonra Nehir, onu kabul etmiyor ve evi terk ediyor. Nazım, Zerrin ve çetesini polislerin aradığını bakınca terminalden Nehir’i alıp bir dağ evine götürüyor. Tarık ise, Kemal bey tarafından İstanbul’a getiriliyor. Fulya, ile evlenmek istemeyen ve usu Nehir’de kalan Tarık, İstanbul’dan kaçıyor. Tarık, Nehir’den bağışlama diliyor.

Salı Dizileri 2020

Tarık Nehir’den Bağışlama Diliyor!

Baraj dizisinin 10.
Nehir, Tarık’la birlikte olduktan sonra onun kendisine bir daha kendisiyle fikir ve onun dolandırıcı olduğunu bildiğini ve reelinde kendisinin Nazım olmadığını açıkladıktan sonra yaşamının şokunu yaşıyor. Nehir’in, daha önceki kocaları Zerrin ve çetesini polise ihbar ediyor.

BARAJ 9. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Nehir’le beraber olan Tarık, her şeyi itiraf edip onu surat üstü bırakıyor. Nazım, Nehir’le konuşmak için eve geldiğinde ondan bin ağ duyuyor.
Kemal bey, onunla bir konuşma yapıyor, Usu Nehir’de olan Tarık, Kemal beyin güvenliklerinin otomobilini alıp şantiyeye gidiyor.

Nehir, İstanbul’a gitmek için terminalde beklerken Nazım, onun peşinden gidiyor. Zerrin ve çetesini polislerin aradığını ve onları hapsettiğini Nehir’i de aradıklarını bakınca onun yanına gelip gitmeleri gerektiğini açıklıyor. Nehir, evvel itiraz etse de etrafta polisleri görünce onunla gitmeyi kabul etmek zorunda kalıyor.

Zerrin ve işbirlikçileri hapsediliyor.
Tarık’tan yediği darbeyi sindiremeyen Nehir, kendisini ormana atıyor. Ormanda kaybolan Nehir’i, Nazım tespit edip kulübeye getiriyor.

Tarık ise, her şeyi silip Nehir’i tespit etmek için yola koyuluyor. Kemal bey gidişatı fark edip her yerde onu aratmaya başlıyor. Nazım’ın itiraflarını kabul etmeyen Nehir, sonunda hapsedilmek olsa bile oradan gitmek istiyor. Tarık, onun yerini tespit edip Nehir’in karşısına çıkıp ondan bağışlama diliyor. Nehir’in seçimi kimden yana olacak?

Baraj 9.
Fragmanı Yayında! Nazım Tarık’la Nehir’in Yattığını Biliyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu