Baraj 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nazım Nehir’in Başına Gelenlerden Kendisini Suçluyor!

Takip Et:
Baraj 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nazım Nehir’in Başına Gelenlerden Kendisini Suçluyor!
Baraj 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nazım Nehir’in Başına Gelenlerden Kendisini Suçluyor!

Fox Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Baraj, 10. yeni kısmıyla 20 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son kısmında; Nazım’ın, her şeyi bilmesinden sonra Nehir, onu kabul etmez ve evi terk eder. Zerrin ve çetesini polislerin aradığını bakan Nazım, terminalden Nehir’i alıp bir dağ evine götürür. Tarık ise, Kemal bey tarafından İstanbul’a getirilir. Fulya, ile evlenmek istemeyen ve aklı Nehir’de kalan Tarık, İstanbul’dan kaçar.
Baraj 10. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Nazım, Nehir’in başına gelenlerden kendisini yargılıyor.

Salı Dizileri 2020

Nazım Nehir’in Başına Gelenlerden Kendisini Yargılıyor!

Baraj 10. kısım 1. fragmanında; Nazım, Nehir’in Tarık’la beraber olmasını kabul edemiyor. Ona nasıl böyle bir şey yaptığını soruyor. O da onu sandığı için yaptığını açıklıyor. Asap krizi geçiren Nazım, ne yapacağını öğrenemiyor.
Nazım, onun hapsedileceğini dahi dahi özgür bırakacak mı?

İşte Baraj 10. kısım 1. fragmanı…

BARAJ 9. KISIM ÖZETİ! 

Nehir, Tarık’la birlikte olduktan sonra onun kendisine bir daha kendisiyle fikir ve onun dolandırıcı olduğunu bildiğini ve reelinde kendisinin Nazım olmadığını açıkladıktan sonra yaşamının şokunu yaşar.
Nehir’le beraber olan Tarık, her şeyi itiraf edip onu surat üstü bırakır.

Nazım, Nehir’le konuşmak için eve geldiğinde ondan bin ah duyur. Öte yandan Tarık ise, İstanbul’a gider. Kemal bey, onunla bir konuşma yapar, Aklı Nehir’de olan Tarık, Kemal beyin güvenliklerinin otomobilini alıp şantiyeye gider. Nehir, İstanbul’a gitmek için terminalde beklerken Nazım, onun peşinden gider.

Zerrin ve çetesini polislerin aradığını ve onları hapsettiğini Nehir’i de aradıklarını bakınca onun yanına gelip gitmeleri gerektiğini açıklar.
Zerrin ve işbirlikçileri nezarete alınır. Onun adını duruşmada verecekleri besbelliyken Nazım, Nehir’e büyük bir iyilik yapıp onu dağ evine götürür ve orada neden böyle bir şey yaptığını ona anlatır.

Tarık’tan yediği darbeyi sindiremeyen Nehir, kendisini ormana atar. Ormanda kaybolan Nehir’i, Nazım tespit edip kulübeye getirir.Tarık ise, her şeyi silip Nehir’i tespit etmek için yola koyulur. Kemal bey gidişatı fark edip her yerde onu aratmaya başlar. Nazım’ın itiraflarını kabul etmeyen Nehir, sonunda hapsedilmek olsa bile oradan gitmek ister.

Baraj 10. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Tarık Nehir’den Bağışlama Diliyor!.