Magazin

Banu Alkan: Burcu Esmersoy herkesi kıskanıyor!

Banu Alkan, CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programında Burcu Esmersoy ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Banu Alkan ile Burcu Esmersoy geçtiğimiz yıllarda birlikte program çekiminde oldukları sırada gerginlik yaşamış ve kavga etmişlerdi. Alkan, “Çok hırslı bir kadın. Onunla aram asla düzelemez, geçen gün Demet Akalın’la da onu konuştuk ona da aynı şeyleri yapmış. Bana göre herkesi kıskanıyor sadece kendisini düşünen biri, küçükken bir takım şeyler yaşamış olabilir.’ dedi.


Alkan, “Hayatınıza giren insanlar size gerçekten değer verdi mi?” sorusuna; “İlk eşim Gürbüz (Hanif) dünyayı ayağıma serdi” diye yanıt verdi. Bunun üzerine Afrodit’e sorulan “Neden o öldükten sonra kendinizi sokakta buldunuz?” sorusuna ise “Sokakta bulmadım. 11 yıl oturduğum yalıyı mahkemeyle boşaltmak zorunda kaldım” şeklinde cevap verdi.

Banu Alkan, zor durumda kaldığında, “Fikret Mualla tablolarını çok büyük paralara müzayedelerde sattım. Arsamı da” dedi.

“Hep “birinci benim” tavrınız var, peki ikinci kim?” sorusunu cevaplayan Alkan, “Hülya Avşar” diye konuştu.

“Sezen Aksu’dan daha iyi şarkı söylediğinizi söylemiştiniz. Aksu’nun haberi var mı bundan?” diye sorulan Banu Alkan, “Var, kendisi 1 numaralı hayranım. Ama ben de senin kadar iyi yazıyorum” dedi.

Afrodit lakaplı sanatçı, “Geçiminizi nasıl sağlıyorsunuz?” sorusuna da “Konserlere gidiyorum, reklamlar var. Bir-iki Fikret Mualla tablom duruyor. Kötü günler için saklıyorum” yanıtını verdi.

‘ÖLMEK İSTEDİM’

“En dipte olduğunuz zaman hangi andı?” sorusunu yanıtlayan Alkan, “Gürbüz Bey’i kaybettiğim zaman. Ölmek istedim. Üzüntüyle kendime zarar verdim” diye konuştu.

Murat Taşdemir’in masmavi gözlerine aşık olduğunu anlatan Alkan, tokat olayının ardından hissettikleri için de “Aşk bitti. 13 yıl boyunca ondan herhangi bir şiddet görmedim” dedi.

Taksilere borcu olduğunu konusuna da açıklık getiren Banu Alkan, “Asla. Şehir efsanesi bu” diye konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu