Magazin

Banu Alkan, Reynmen’i savundu!

Yeşilcam’ın Afrodit’i Banu Alkan, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Bir mekanda yemek yiyen Alkan, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Genç oyuncular hakkında konuşan Banu Alkan, “Yeni nesil genç oyuncuları başarılı bulduklarım var. Fakat bir anda şöhret olup bir anda kaybolmaları da çok üzücü bir şey. Bir starın aranmaması çok kötü bir şey. Ben hayatımda hiç bunu yaşamadım çok şükür. Hala reytinglerde bir numarayım, hatta reyting kraliçesiyim” ifadelerini kullandı.

Afrodit, yeni çıkardığı ‘Ela’ şarkısı ile hem müzik hem de magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü fenomen Reynmen hakkında konuştu. “Reynmen’i çok başarılı buluyorum.” diyen Banu Alkan, “Tebrik etmek lazım kendisini bu bir büyük başarı. Kimseye konuşmak düşmez” dedi.

‘Ela’ şarkısı ile şu sıralar 60 milyon izlenme oranına ulaşan Reynmen’i Demet Akalın, Işın Karaca gibi isimler sahte tıklamayla suçlamıştı. Reynmen ise ünlü şarkıcıların kendisini kıskandığını ima etmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu