Bahar Şahin’den Sevindiren Haber

Takip Et:
Bahar Şahin’den Sevindiren Haber
Bahar Şahin’den Sevindiren Haber

2019 yılında Kanal D ekranlarında yayımlanmaya başlayan “Gaddar İstanbul” dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan genç oyuncu Bahar Şahin’den umut verici haber geldi. Yeni projesi hakkında bugüne dek gizem verip ser vermeyen oyuncu yine izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. İşte Bahar Şahin’in yeni projesi?

Bahar Şahin’den Seneler Sonra Gelen İtiraf

“Gaddar İstanbul” dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Bahar Şahin bir dönemler Reynmen’le sevgili olduklarını itiraf etti.
En başta çok gülünç bir çocuk, bence oyunculuk da yapabilir.” sözleriyle methetti. İleride Reynmen’in oyuncu olmasına karşılık aynı projede yer alma sualine ise soğuk baktığını açıklayan Şahin, böyle bir öneri gelse de kabul etmeyeceğini açıklayarak “Yine bir birliktelik de mevzubahisi olamaz.” açıklamasında bulunarak gündeme damgasını bir yere çarpmıştı.

Isminden Çok Konuşturdu

Daha evvel “Oha Diyorum”, “Iyi Oyun” gibi filmlerle beyazperde karşısına geçen genç oyuncu Bahar Şahin geçtiğimiz başrollerinde Fikret Kuşkan, Mine Tugay ve Deniz Uğur gibi akılda oyuncuların bulunduğu “Gaddar İstanbul” dizisiyle izleyici karşısına geçti.
Ekranlara birkaç ay ara veren genç oyuncu Hakan Algül’ün rejisörlüğünü üstlendiği “Iyi Aile Babası” diziyle yine izleyici karşısına geçecek. Ünlü oyuncunun dizideki partnerinin ise  Berke Üsdiken olması bekleniyor. Yayım tarihi henüz belirli olmayan dizi hakkında gelen bilgilere göre dizisinin hazırlıkları hala devam etmekte.

Bahar Şahin Kimdir?.