Müzik

Bahadır Tatlıöz’den ‘Çaresi Nerede’ şarkısı!

Şarkının sözleri ve klip yönetmenliğini kendisi yapan Bahadır Tatlıöz, geçtiğimiz günlerde çıkardığı “Çaresi Nerede” şarkısıyıla listeleri alt üst etti. Şarkı 2 günde yaklaşık 250 bin kişi tarafından izlenmiş durumda. Farklı altyapısı ve bilinen tarzının dışına çıkarak dinleyicilerini yeni bir şarkısıyla buluşturdu.


Kısa bir süre önce ”Kendine İyi Bak” şarkısı ve klibiyle dikkatleri üzerine çeken sanatçı, çok geçmeden yeni bombasını patlattı. Gerek sözleriyle, gerek ortaya çıkardığı yeni tarzıyla yeni yılda yepyeni bir stil ortaya çıktı. Şarkının düzen ve geliştirilmesinde ünlü aranjör Cüneyt Yamaner’in dokunuşu bulunmakta. Bahadır Tatlıöz, daha önceki şarkılarında yaptığı gibi “Çaresi Nerede” şarkısına da kendisi yönetmenlik yaparak usta işi bir klip ortaya çıkardı.

Bir önceki yayınladığı ”Kendine İyi Bak” adlı single’ının klipte duygusallığı ön plana çıkararak büyük beğeni toplamıştı. Tatlıöz, bu seferki şarkısında sokak kültürünü ön plana çıkararak şarkı ile uyumlu bir ahenk yakalamış durumda.

“Bambaşka bir tarz”

Bahadır Tatlıöz, yeni şarkısı “Çaresi Nerede” için çok heyecanlı olduğunu belirtirken, bu zamana kadar çıkardığı şarkı/kliplerden farklı bir şarkı/klip çıkardığını söyledi. Tatlıöz, şarkı sözlerinin tamamen özgün ve daha önceki şarkılarında kullanmadığı duygulardan farklı bir duygu ile yazdığını dile getirdi. Klip hakkında ise yepyeni bir tarz yaratmak için bambaşka bir aranjman olduğunu söyledi. Tatlıöz son olarak dinleyicilere şarkıyı ve klibi oldukça beğeneceklerini söyledi.

Bahadır Tatlıöz’ün yeni single’ı ”Çaresi Nerede” tüm tv kanalları ve tüm dijital platformlarda yayınlandı.

caresi-nerede-bahadir-tatliz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu