Magazin

Bade İşçil ve Kubilay Aka hakkında olay iddia!

Son ayların işinin dışında aşk hayatıyla en çok konuşulan oyuncularından biri Kubilay Aka oldu. Vatanım Sensin dizisinin setinde tanışıp sevgili olduğu Miray Daner ile 2.5 yıl boyunca aşk yaşayan Kubilay Aka, güzel oyuncu ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Ayrılığın ardından ünlülerin uğrak yeri olan bir mekanda Hilal Altınbilek ile birlikte samimi görüntüleri ortaya çıkan Aka’nın Miray Daner’i aldattığı iddia edilmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddia sonrası bir alışveriş merkezinde görüntülenen Hilal Altınbilek çıkan haberleri yalanlamış ve gergin tavırlarıyla dikkat çekmişti.

Miray Daner ve Kubilay Aka sessizliğini korumaya devam ederken, Aka’nın Daner ile barışmaya çalıştığı konuşulmaya başlamıştı. Miray Daner ise eski aşkını sosyal medyada takip etmeyi bırakarak Kubilay Aka’ya dönüş yok mesajı vermişti.

KUBİLAY AKA DUR DURAK BİLMİYOR

Birkaç ay öncesine kadar Miray Daner ile güzel giden ilişkisiyle taktir toplayan Kubilay Aka, şimdilerde çapkınlıklarıyla nam salmaya başladı. Ünlü oyuncu, önceki gün ‘Love 101’ dizisinde birlikte rol aldığı Bade İşçil ile birlikte Beşiktaş’ta bir mekanın terasında görüntülendi. İddiaya göre; baş başa oturan ikili, samimi halleri gözlerden kaçmadı. Hatta Kubilay Aka’nın bir ara kendisinden 12 yaş büyük olan Bade İşçil’i dudaklarından öptüğü görüldü.

34 yaşında olan Bade İşçil, 2013 yılında Malkoç Süalp ile evlenmişti. Evlilikleri 3 yıl süren ikili 2016 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı. İşçil ve Süalp çiftinin Azur isminde bir oğlu bulunuyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu