Magazin

Bade İşçil, Kubilay Aka hakkında konuştu!

Netflix’in yeni dizisi Aşk 101’in oyuncularından Kubilay Aka ve Bade İşçil, Beşiktaş’ta bulunan bir mekanın terasında kahve içerken görülmüştü. İkilinin oldukça samimi olduğu hatta mekanda kimseyi umursamadan öpüştüğü iddia edilmişti. Aşk yaşamaya başladıkları konuşulan iki oyuncudan Kubilay Aka, çıkan haberlere yaptığı açıklama ile yanıt vermişti. Aka’dan 12 yaş büyük olan Bade İşçil ise haberler sonra suskunluğunu korumuştu.

AŞK YOK, ARKADAŞLIK VAR

Önceki gün Nişantaşı sokaklarında görüntülenen Bade İşçil, Kubilay Aka ile ortaya atılan aşk iddialarına yanıt verdi. Kubilay Aka ile ilişkisi olmadığını söyleyip iddiaları yalanlayan İşçil, genç oyuncuyu arkadaş olarak sevdiğini dile getirdi. Keyifli halleri ile dikkat çeken güzel oyuncu, objektiflere gülerek poz verdi.

İki ünlü oyuncunun aşk haberinin çıkması o günlerde sosyal medyayı karıştırmıştı. Bade İşçil ve Kubilay Aka arasındaki yaş farkı çok konuşulmuştu. Birçok sosyal medya kullanıcısı ise iki ünlünün herkesin içinde öpüşmesine inanmamıştı. Bir kısım sosyal medya kullanıcısı ise Kubilay Aka’nın Miray Daner ile olan ilişkisi sonrası sık sık çapkınlık haberleriyle gündeme gelmesini eleştirmişti.

Kubilay Aka ve Miray Daner yıllar süren ilişkilerinin geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı. Aka, ilişkinin bitmesinin hemen ardından Hilal Altınbilek olduğu iddia edilen bir kadınla görüntülenmiş ve bu durum magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Hilal Altınbilek, Kubilay Aka ile aşk iddiasını yalanlarken Aka ve Daner net açıklamalar yapmamıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu