Medya

Babil dizisi geri dönüşü olmayan yola girdi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Babil dizisinin ilk 12 kısmı yayınlandı. Son kısmın reytinglerinin düşük gelmesi moralleri bozdu.Etkileyici bir oyuncu kadrosu ve iç içe geçmiş vakalar tamı ile noktaya değinen bir yapım Babil… Cuma akşamları reyting rekabeti çok sert ve Babil şu anda en külfetli yapımlardan birisi olarak görünüyor.

Halit Ergenç, Onur Saylak, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver, Birce Akalay ve Mesut Akusta’nın başrollerinde yer aldığı dizide iki daha önceki arkadaş Egemen ve İrfan’ın arasına Deniz girecek.
İrfan ve Egemen’in Deniz mevzusundaki rekabetinin başlangıcı 13. kısımla beraber yaşanacak.

Babil dizisinin 13. kısmından 2. fragmanda hareketli ve etkileyici sahneler var. Egemen ve İrfan’ı geri dönülmez bir noktaya çekecek olan bu savaş yeni başlıyor.

Star TV eğer dizinin ardında durur ise, bu sezon Babil çok tesirli sahnelerle izleyicilerini yeniden mest edecektir. İşte 13. kısımdan 2. fragman:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu