Medya

Babil 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nihal ile İrfan Yakınlaşmaya Başlıyor!

Star Tv’nin büyük bir coşkuyla izlenen dizisi Babil, 15. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; İrfan, tüm yargılamaları kabul ettikten sonra şayet kendisini özgür bırakırlarsa bu işi yapan hakikat adları onlara getireceğini taahhüt ediyor. Süleyman, İlay ile evleniyor. İrfan, Süleyman’dan intikamını almak ve karanlık dünyadaki değişik adları bilmek için Kudret’e yaklaşıyor. Kudret, İrfan’ı işe alıp ona bir ev bir de araba veriyor.
İrfan’a kurulan pusuyu bilen Nihal, onu arayıp uyarıyor. İrfan’ın kaza yaptığını kavrayan Nihal onu kurtarıyor. Babil 16. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Nihal ile İrfan yakınlaşmaya başlıyor.

Cuma Dizileri 2020

Nihal ile İrfan Yakınlaşmaya Başlıyor!

Babil 16. kısım 1. fragmanında; Nihal, İrfan’ı kurtardıktan sonra ona sarılıyor. İrfan, küçük bir yarayla kurtuluyor ve Nihal’e bir şeyi olup olmadığını soruyor.
Eda, İrfan’ın yüzüğünü denize atıp onu usundan çıkarmak ve Egemen’le evlenmek istiyor. İrfan ile Egemen, birbirlerine giriyor. Onlar tartışırken Deniz onları bakıyor.

İşte Babil 16. kısım 1. fragmanı….

BABİL 15.
Şayet, kendisini özgür bırakırlarsa, hakikat bu işlerin başındaki insanları onlara teslim edeceğini açıklıyor. Nihal, onun ne yapmaya çalıştığını kavramıyor. Ama yinede mesleğini riske atarak ona destek edip, savcıyı inandırmak için lüzumlu bilgileri ona veriyor. Süleyman, İlay ile evleniyor. Onun düğününe giden İrfan, ona kağıttan bir kuş yapıp bırakıyor.

Deniz, eve döndüğünde babasını bakınca çok mutlu oluyor. Eda, Egemen’e ümit vermesine karşın İrfan, eve dönünce ona sırt çeviriyor.
Nihal, Babil’deki işine geri dönüyor. İşlerin başına geçen Süleyman, yeni bir inşaat ihalesine hazırlanıyor. Bunu bilen İrfan, Kudret’in yanına gidip birlikte Süleyman’dan intikam alabileceklerini açıklıyor.

Kudret, oğlununu babasının düğününde bakınca onu evden atıyor. İrfan’a bir ev ve bir araba verip işe alıyor. Eda’nın ve Süleyman’ın evine yakın bir eve taşınan İrfan, oğlunu sık sık bakıyor. Süleyman, ihalede İrfan’ı görünce çok donakalıyor.
Süleyman ise, İrfan’a tuzak kuruyor. Nihal, onun konuşmalarından İrfan’ın hayatının riskte olduğunu bilip işten çıkıp onu arıyor.

Süleyman’ın onun otomobiline bir şey yapmış olabileceğini açıklıyor. O sırada İrfan, otomobilin frenlerinin yakalamadığını anlıyor ve kaza yapıyor, Nihal, onu tespit edip yanmak üzere olan otomobilin içinden çıkarıyor.

Babil 15. Kısım Fragmanı Yayında! İrfan’dan Ümidini Kesen Eda Egemen’e Dönüyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu