Babil 15. Bölüm Ön İzleme Yayında! İrfan Eda’ya Oğlunu Onlara Bırakmayacağını Söylüyor!

Takip Et:
Babil 15. Bölüm Ön İzleme Yayında! İrfan Eda’ya Oğlunu Onlara Bırakmayacağını Söylüyor!
Babil 15. Bölüm Ön İzleme Yayında! İrfan Eda’ya Oğlunu Onlara Bırakmayacağını Söylüyor!

Star Tv’nin en fazla izlenen dizisi Babil, 14. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; İrfan, Egemen’in kendisini ihbar ettiğini Nihal’den biliyor ve telefon edip onu çağırıyor. Egemen, Eda’ya aşık olduğunu ve Deniz’in kendi çocuğu olduğunu açıklıyor. İrfan, dinledikleri karşısında devriliyor. Kudret, Süleyman’ın mapustan çıkacağını bilince onu tehdit edip her şeyini elinden alıyor. Süleyman, Nilay’a evlenme öneri ediyor.
İrfan, Adaletli’in de içeride olduğunu bilip onunla Süleyman’ı tamamlamak için bir tasarı yapıyor. Ama komisere tüm kabahati kabul ettiğini söylüyor. Babil 15. kısım ön izleme yayınlandı. İrfan, Eda’ya oğlunu onlara bırakmayacağını Deniz’in kendi oğlu olduğunu söylüyor.

Cuma Dizileri 2020

İrfan Eda’ya Oğlunu Onlara Bırakmayacağını Açıklıyor!

Babil 15. kısım ön izlemesinde; Eda, İrfan’la konuşmaya gidiyor.
Eda, kendisini anlatmakta zorlanıyor. İrfan Deniz’i, ne Egemen’e nede, ona bırakmayacağını, onun kendi kanından canından olduğunu açıklıyor. Eda, İrfan’ın konuşmalarından sonra alevlenmeye başlıyor.

İşte Babil 15. kısım ön izlemisi…

BABİL 14.
Kudret, Süleyman’ın mapustan çıkacağını oğlundan dinliyor. Süleyman’ın yanına gidip, şayet tüm mülk varlığını kendisine vermezse tüm bildiklerini polise anlatacağını açıklayıp tehdit ediyor. Zoraki kalan Süleyman, Kudret’in elindeki kağıtları imza atıyor.

Süleyman, mapustan çıktıktan sonra Kudret’in kasayı da boşalttığını bakıyor. Yeni bir sevkıyat için hazırlık yapmaya başlıyor. İrfan, tek telefon hakkını Egemen’i aramak için kullanmak istiyor.
İrfan, dinlediklerine inanmak istemiyor ve Egemen’i çağırıyor.

Egemen’den dinlediklerinden sonra devrilen İrfan, avukatıyla dahi fikir istemiyor. Güçle bir polisin telefonunu alıp Eda’yı arıyor. Eda’ya Egemen’in kendisine bir şeyler anlattığını açıklıyor. Ama Eda, yalnızca ondan özür dileyince İrfan, Egemen’in anlattıklarının doğru olduğunu kavrıyor.

İçeride bir öğrencisiyle karşılaşan İrfan, Adaletli’in de mapusta olduğunu biliyor.
Onunla konuşan İrfan, komiseri arayıp onunla konuşmak istediğini söylüyor. İrfan, ifadesinde tüm kabahati kabul ettiğini ve kendisinin silah firaricisi olduğunu açıklıyor.

 Babil 14. Kısım 1. Fragmanı Yayında! İrfan En Yakın Dostuyla Karısının Hıyanetini Öğreniyor!.