Babil 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan En Yakın Arkadaşıyla Karısının İhanetini Öğreniyor!

Takip Et:
Babil 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan En Yakın Arkadaşıyla Karısının İhanetini Öğreniyor!
Babil 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan En Yakın Arkadaşıyla Karısının İhanetini Öğreniyor!

Star Tv’nin büyük bir alkışa izlenen dizisi Babil, 14. kısmıyla 2 Ekim Cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; İrfan, cezaevine düşer. Egemen’in Deniz’in kendi oğlu olduğunu açıklaması İrfan’a ikinci şok olur. Eda’yı arayan İrfan, mapusta olduğunu Egemen’in kendisinin Deniz’in oğlu olduğunu açıkladığını anlatır. İrfan, gözlediği yanıtı alamaz. Eda, yalnızca ondan çok özür dilediğini açıklar. Babil 14. kısım 1. fragmanı yayınlandı, İrfan, en yakın dostuyla karısının ihanetini biliyor.

Cuma Dizileri 2020

İrfan En Yakın Dostuyla Karısının Hıyanetini Öğreniyor!

Babil 14.
fragmanında; İrfan, Egemen’in kendisine Deniz’in oğlu olduğunu açıklamasından sonra hala dinlediklerine inanamıyor ve Eda’yı arıyor. Yeniden tüm bunların bir oyun olduğunu düşünürken Eda’nın çırpınışlarından vaziyetin doğru olduğunu kavrıyor. Hem en yakın dostu tarafından sırtından bir yerinizi incitilen İrfan. karısının bu hıyanetini kabullenemiyor. Hele de canından çok hoşlandığı Deniz’i kurtarmak kısmetine yapmak istemediği şeyleri yapıp düştüğü gidişat karşısında ne yapacağını bilemez vaziyete düşüyor.

İşte Babil 14.
fragmanı,,,

BABİL 13. KISIM ÖZETİ!

Hakan, İrfan’ı yaralayıp Deniz’i kaçırır. Süleyman, Hakan’dan Deniz’i öldürmesini ister. Yaralı olan İrfan, Nihal’den destek ister.
Gidişattan Egemen’in de haberi olur. Egemen, Deniz’i ormanda tespit edip kurtarır. Sağlık Kurumunda uyuyan İrfan, oğlunun Egemen tarafından kurtarıldığını bilince çok mutlu olur.

Teslim olmaktan vazgeçip yurt dışına kaçmaya karar verir. Bu arada Egemen, Eda’ya gidip oğlunu istediğini bunu İrfan’a onun anlatmasını ister. Eda, anlatmaya çalışır. Ama yapamaz. İrfan, Egemen’den kendilerine bir tekne ayarlamalarını istar. Egemen ise, Süleyman ile konuşup onu mapustan çıkaracağını ve onu mapusa sokacağını açıklar.

Süleyman, en yakın dostuna neden böyle bir şey yaptığını Egemen’e sorar.
Egemen, kasaya Süleyman’ın numaraları polis tarafından aranan paraları koyar ve İrfan’la buluşup tekneye gider. Teknedeki adam ise, Süleyman’ın yolladığı adam varsayıp İrfan’la fikir. O sırada polisler çevrelerini sarar.

Teknenin içi silahlarla doludur. İrfan, hemen denize sıçrayıp kaçmaya çalışır. Nihal, İrfan’ın böyle bir şey yaptığına inanamaz. Ama yinede hapsetmek zorunda kalır. Ellerine kelepçe takılan İrfan, Egemen’in kendisini yeniden sattığını anlar.
Kısım Ön İzleme Yayında! İrfan Eda’dan Gözlediği Yanıtı Alamayınca Devriliyor!.