Medya

Babil 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Egemen’in Bundan Sonraki Adımı Ne Olacak?

Star Tv’nin yayınlandığı günden beri büyük bir alakayla izlenen dizisi Babal, 13. kısmıyla 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Egemen, Deniz’in kendi oğlu olduğunu bildikten sonra Eda’nın karşısına çıkıp kendi canından kanından olan oğlunu istediğini söyler. Eda ise, onun susması için ne isterse yapacağını söyler. Sağlık Kurumunda yaralı uyuyan İrfan, oğluyla konuşurken Egemen onları bakıp çekemer. Eda, İlay’a İrfan’ın Deniz için her şey olduğunu açıklar.
Babil 13. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Egemen’in bundan sonraki adımı ne olacak?

Cuma Dizileri 2020

Egemen’in Bundan Sonraki Adımı Ne Olacak?

Babil 13. kısım 2. fragmanında; Egemen, Deniz için çok hoş bir bisiklet alır. Onu bisiklete bindirip beraber müddet geçirir. O anları İrfan, pencereden izler. Egemen, kendisinden iyi bir baba olup olmayacağı mevzusunda kaygılıdır. Ama Deniz’i almak için kararını verir.

İşte Babil 13.
fragmanı….

 

BABİL 11. SON KISIM ÖZETİ!

Süleyman, İlay’ı bir yere çarpacağı sırada İrfan içeri girer. İrfan, İlay’ı kurtarmaya çalışırken Süleyman’ın silahı patlar.
Sağlık Kurumuna kaldırılan İlay, Süleyman’a sırf onu kızdırmak için böyle bir şey yaptığını açıklar. Süleyman, İlay’a inanıp onu bağışlar. Onun İrfan’a bir şey yapmamasını açıklayan İlay’a Süleyman’ın tepkisi sert olur.

İrfan, Süleyman’ın bundan sonra ne kendisini ne de İlay’ı rahat bırakmayacağını bildiği için onun karanlık işlerini ortaya çıkarmaya çalışan Ayşe, başka bir deyişle Nihal’den destek ister. İkili, Süleyman’ın silah firariciliği yaptığını kanıt etmek için Egemen’i yem olarak kullanır.
Süleyman, hapsedildikten sonra onun en az 15-20 sene gıdasını ve bir daha ona esir olmayacağını düşünen İlay, İrfan’a beraber uzaklara gitmeyi öneri eder. İrfan ise, şirketi dağıtıp polise teslim olmayı düşünür.

İlay, Egemen ile Deniz’den örnekler alıp DEOKSIRÜBO NÜKLEIK ASIT testi yaptırır. Egemin, testi okur. Ancak, İlay’a okumamış gibi davranır. İrfan, oğluyla son defa zaman geçirir. Ama Hakan’ı oğlunu rehin alırken tespit eder. İrfan, kafasına yediği darbeyle yere düşüp bayılır.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! İrfan Deniz’in Egemen’in Oğlu Olduğunu Bilecek Mi?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu