Babil 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan Deniz’in Egemen’in Oğlu Olduğunu Öğrenecek Mi?

Takip Et:
Babil 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan Deniz’in Egemen’in Oğlu Olduğunu Öğrenecek Mi?
Babil 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan Deniz’in Egemen’in Oğlu Olduğunu Öğrenecek Mi?

Star Tv’nin gözde dizisi Babil, 12. kısmıyla ekrana geldi. Dizinini yayınlanan yeni kısmında; İrfan, Süleyman’ın İlay’ı vurmasına mani olmaya çalışıyor. Ancak, İlay vuruluyor. Süleyman, bundan büyük yeis yaşayıp onu bağışlıyor. İrfan, Nihal’den destek istiyor ve Süleyman’ın mapusa girmesini sağlıyor. Daha sonra oğluna bir veda mektubu yazıp polise teslim olmak için Nihal’ı arıyor. Bu arada Hakan, Deniz’e ve İrfan’a büyük bir tuzak kuruyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. İrfan, Deniz’in Egemen’in oğlu olduğunu bilecek mi?

Cuma Dizileri 2020

İrfan Deniz’in Egemen’in Oğlu Olduğunu Bilecek Mi?

Babil 13. kısım 1. fragmanında; Egemen, Deniz’in kendi oğlu olduğunu bildikten sonra Eda’nın karşısına çıkıp kendi canından kanından olan oğlunu istediğini söylüyor. Eda ise, onun susması için ne isterse yapacağını açıklıyor.
Eda, İlay’a İrfan’ın Deniz için her şey olduğunu açıklıyor. İlay ise, Deniz’in iri bir palavra olduğunu açıklayıp ikilinin tartıştıkları sırada İrfan içeri giriyor. İrfan, konuşulanları dinliyor mu?

İşte Babil 13. kısım 1. fragmanı…

BABİL 11.
İrfan, İlay’ı kurtarmaya çalışırken Süleyman’ın silahı patlıyor. İlay, kolundan yaralanıyor. Sağlık Kurumuna kaldırılan İlay, Süleyman’a sırf onu kızdırmak için böyle bir şey yaptığını açıklıyor. Süleyman, İlay’a inanıp onu bağışlıyor. Onun İrfan’a bir şey yapmamasını açıklayan İlay’a Süleyman’ın tepkisi sert oluyor.

İrfan, Süleyman’ın bundan sonra ne kendisini ne de İlay’ı rahat bırakmayacağını bildiği için onun karanlık işlerini ortaya çıkarmaya çalışan Ayşe, başka bir deyişle Nihal’den destek istiyor.
Egemen, can vereceğini düşünüp Eda’ya veda ediyor.

Nihal, tüm emniyetle beraber Süleyman’ı silahlarla beraber kıskıvrak yakalıyor. Süleyman, hapsedildikten sonra onun en az 15-20 sene gıdasını ve bir daha ona esir olmayacağını düşünen İlay, İrfan’a beraber uzaklara gitmeyi öneri ediyor. İrfan ise, şirketi dağıtıp polise teslim olmayı düşünüyor.

İlay, Egemen ile Deniz’den örnekler alıp DEOKSIRÜBO NÜKLEIK ASIT testi yaptırıyor. Egemin, testi okuyor.
İrfan, oğluyla son kere süre geçiriyor. Ama Hakan’ı oğlunu rehin alırken tespit ediyor. İrfan, kafasına yediği darbeyle yere düşüyor.

Babil 12. Kısım 2. Fragmanı Yayında! İrfan Süleyman’ı Alt Etmek İçin Ayşe’den Destek İstiyor!.