Medya

Azize’nin zorlu rakipleri!

Halka’nın  dijital platforma aktarılması ve senaryosunun tamamen değiştirilmesiyle birlikte diziden ayrılan Hande Erçel’in yeni projesi Azize olmuştu. Hande Erçel, son olarak Kızım isimli dizide Demir karakterine hayat veren Buğra Gülsoy ile ilk kez aynı projede yer alıyor. Sürpriz iki ismi bir araya getiren Azize dizisinin çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Afiş fotoğrafları yayınlanan Azize’nin tanıtım filmi de televizyon seyircisi ile buluştu. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy gibi iki iddialı oyuncunun başrol olduğu dizinin 19 Kasın Salı günü ilk bölümünün ekranda olacağı öğrenildi. Birkaç hafta sonra Kanal D ekranlarında olacak dizi şimdiden merak konusu oldu.

SALI GÜNLERİNDE REKABET ARTACAK!

Merak konusu olan bir diğer konu ise, Salı gününün reytingleri oldu. Her gün olduğu gibi salı günleri de reyting listelerinde büyük bir savaş veriliyor. Yeni sezonda ekranlarda olan yapımların yanı sıra uzun yıllardır seyircisi ile buluşan iddialı yapımlar da zirvede yer alabilme için kıyasıya bir rekabet içinde.

atv’de yayınlanan Oktay Kaynarca’nın başrolünde olduğu Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz 5 sezondur istikrarlı bir şekilde reytinglerde üst seviyede yer alıyor. FOX TV’nin en iddialı projelerinden Kadın ise bu yıl başrollerinin diziye veda etmesiyle kan kaybetse de reytinglerde ve sosyal medya yorumlarında zirveye tutunmaya devam ediyor. Ayrıca FOX yönetiminin Kadın’ın yerine Tolga Sarıtaş ve Cansu Dere’li Ferhat ile Şirin dizisini getirebileceği konuşuluyor. Bu durumda Azize dizisinin nasıl bir sonuç alacağı kestirilemiyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu