Magazin

AYŞEGÜL YILDIZ ‘İBRAHİM TATLISES AĞABEYİM OLUR’ DEDİ İDDİASI!..

Güneş'in haberine göre geçirdiği beyin ameliyatı sonrası Miami'deki fizik tedavisi süren İbrahim Tatlıses, eski eşleri Derya Tuna ve Ayşegül arasında çıkan gerginliğe el koydu.

Kendisinden sonra Derya Tuna'nın Tatlıses'in yanına gitmesinden rahatsız olduğu gündeme gelen Yıldız, "Hep İbrahim beyin iyi günlerinde mi yanında olacaklar?" demişti. Bu gerginlik üzerine Tatlıses, "Evet, doğrudur Derya hanım burada normal değil mi? Yok Ayşegül çıldırmadı. Hiç kimse çıldırmadı. Ben iyiyim. Her şey normal herkes benden yana" açıklamasını yaptı.

Ailesiyle memleketi Bursa'ya maç izlemeye giden Tatlıses'in 2 yaşındaki kızı Elif Ada'nın annesi Ayşegül Yıldız'ın ise 2. Sayfa programına “Ben artık İbrahim beye aşık değilim, o yüzden bu konulara tepki gösteriyorum. İbrahim Tatlıses artık benim ancak abim, dostum olabilir" dediği ortaya çıktı. Ne var ki, Ayşegül Yıldız, bu iddianın ardından Tatlıses'le ilgili öyle bir şey söylemediğini açıkladı.

Tuna'yla yıllar sonra ilk fotoğraf

İbrahim Tatlıses'in fizik tedavisiyle ilgilenen Filiz Pistof, önceki gece çok ilginç bir fotoğraf paylaştı.

Fotoğrafta elinde bastonuyla saçları ve sakalı bembeyaz olan Tatlıses, yıllar sonra Derya Tuna'yla yan yana görünüyor. Tuna, 3 yıl önce kendisinden habersiz hastane odasında Ayşegül Yıldız'la evlenen Tatlıses'e küsmüş ve beyin ameliyatı öncesine kadar da barışmamıştı. Oğlu İdo, önceki gün "Hala babama aşık" dediği annesi ve yardımcılarıyla Miami'den yine fotoğraf paylaştı ve altına "Yürüdük bitti. Bize iyi geceler Miami" yazdı.

Mahsun olayından rahatsız oldu

İbrahim Tatlıses, dün sabah 9 Mart'taki ameliyatı sonrası çekilen ilk fotoğrafını "Resmime bakınca beni hatırlayın çünkü ben sizleri hiç unutmadım" yazdı. Duygulanan Tatlıses'in 2002'de Ayşegül Yıldız'ın kendisinden intikam almak için en büyük rakibi Mahsun Kırmızıgül'le buluştuğu haberinin tekrar gündeme gelmesinden büyük rahatsızlık duyduğu öğrenildi. 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu