AYŞEGÜL YILDIZ, DERYA TUNA VE İBO’NUN MAHSUN KAVGASI!..

Ayşegül Yıldız fena patladı

İbrahim Tatlıses'in kadınları Derya Tuna ile Ayşegül Yıldız'ın 16 yıllık kavgası yeniden alevlendi.

Tatlıses'in 9 Mart'ta Miami'deki ameliyatı sırasında kızı Elif Ada ile yanında olan önceki yıl boşandığı Ayşegül Yıldız, geçen günlerde İstanbul'a döndü. Ardından önce yanına Tatlıses'in oğlu İdo ile ardından 20 yıllık eski hayat arkadaşı Derya Tuna gitti. Bu duruma sinirlendiği konuşulan Ayşegül Yıldız ise yapılan "Bakalım bu kez nasıl intikam alacak?"  yorumları üzerine şu açıklamayı yaptı:

"Tabii ki gidecekler. Hep iyi gününde yanında olacak değiller ya biraz da İbrahim beyin kötü gününde yanında olsunlar. Keşke daha önce gitselerdi. Biz boşandık. Hırs yapsaydım hala evli olurdum zaten?Merak ediyorsanız söyleyeyim İbrahim bey 5 gün önce Elif'i Disneyland'a götürmek istediğini söyledi ama 18 saat yol çocukla çok zor olduğu için gitmedim. Bakın bundan da güzel malzeme çıkar. Güldürdünüz valla."

Mahsun'la buluştuğu için hastanelik etmişti

Ayşegül Yıldız, 2002'nin ağustos ayında hayatındaki diğer kadınlar Asena ve Derya Tuna'yla görüştüğü için İbrahim Tatlıses'i kıskandırmak için en büyük rakibi Mahsun Kırmızıgül'le buluşmuştu.

O dönem basında geniş yer bulan olayda Yıldız'dan şüphelenen Tatlıses, iddiaya göre peşine adamlarını taktı ve Kırmızıgül'le buluştuğundan emin oldu. Ardından da Yıldız'ı odaya kapatıp hastanelik edene kadar dövdü.

Olay sonrası yanlış anlaşılmak istemediği için Tatlıses'i arayan Kırmızıgül'ün ise Yıldız'la kendisini başka biri olarak tanıttığı için buluştuğunu söylediği gündeme geldi. (Güneş)