Magazin

Ayrılığın sebebi ortaya çıktı!

2015 yılında tanışıp aşk yaşamaya başlayan şarkıcı-oyuncu Oğuzhan Koç ve oyuncu Yağmur Tanrısevsin çifti 4 yıllık aşklarına nokta koydu. İkili geçtiğimiz günlerde ayrıldı. Yağmur Tanrısevsin, sosyal medya profilinde bulunan sevgilisi Oğuzhan Koç ile olan fotoğraflarını sildi. İkilinin halen Instagram’da birbirini takip ediyor olması gözlerden kaçmadı. Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin’in aksine birlikte oldukları fotoğrafları silmedi.

Oğuzhan Koç’un sevgilisi olmadan yakın arkadaşı Eser Yeneler ve Berfu Yıldız çiftinin bebeklerini görmeye gitmesi de ayrılık iddiasını güçlendirmişti. Sürekli olarak birlikte görüntülenen ve aynı evde yaşayan çiftten Oğuzhan Koç’un Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ile birlikte Kuzey bebeği görmeye gitmesi akıllarda soru işareti bırakmıştı. Yağmur Tanrısevsin, Oğuzhan Koç’un yakın arkadaşlarının özel günlerinde her daim hazır bulunurdu. Ünlü oyuncu, son olarak Eser Yenenler-Berfu Yıldız’ın düğününde bulunmuştu. Hatta Murat Dalkılıç ve Hande Erçel çifti ile aynı fotoğraf karesinde yer alan Tanrısevsin ile Dalkılıç’ın eski sevgilisi Merve Boluğur’un arası açılmıştı. İki yakın arkadaş birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı.

BEKLENEN TEKLİF BİR TÜRLÜ GELMEDİ! 

Birkaç gün ilişkilerini noktalayan Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç’un ayrılıkları hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Uzun zamandır evlenmeleri beklenen çiftten Oğuzhan Koç bu fikre sıcak bakmayınca Yağmur Tanrısevsin beraberliği bitirdi.

Oğuzhan Koç’un yakın arkadaşları İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler’in dünyaevine girmesiyle birlikte Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’e “Siz neyi bekliyorsunuz?” şeklinde yorumlar geliyordu. Hatta Oğuzhan Koç’un Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde güzel sevgilisine evlenme teklifinde bulunması beklenmişti.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı