Magazin

Ayrılığın ardından şoke eden iddia!

Geçtiğimiz yıldan bu yana aşk yaşayan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çiftinin önceki hafta yollarını ayırdığı ortaya çıkmıştı. Defne Samyeli sevgilisi Cem Yılmaz’ın yeni projesi Karakomik Filmler’in galasına katılmamıştı. Bu zamana kadar sevgilisi Cem Yılmaz’ı herhangi bir etkinlikte yalnız bırakmayan Defne Samyeli’nin bu kadar önemli bir günde ünlü komedyeni yanında olmaması ayrılık iddialarını güçlendirmişti. Özel gösterimde Cem Yılmaz’ın eski eşi ve aynı zamanda oğlu Kemal’in annesi Ahu Yağtu’nun olması “Defne, Ahu olduğu için mi gelmedi?” sorularını da akıllara getirmişti. Karakomik Filmler’in galasında Defne Samyeli hakkında yöneltilen sorulara yanıt vermeyen Cem Yılmaz, daha sonra görüntülendiğinde de sessizliğini korumuştu.

Daha önce haklarında çıkan ayrılık haberlerini ti’ye alan Cem Yılmaz’ın bu kez sessiz kalması ayrılık iddiasını güçlendirdi. İddiayı güçlendiren bir detay da Defne Samyeli’nin suskunluğu oldu. Ayrılık sonrası ağızlarını bıçak açmayan ikili hakkında yeni iddialar ortaya atılmaya başladı.

Konuşulanlara göre; Defne Samyeli ve Cem Yılmaz’ın arasına kıskançlık girdi. Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya ile görüşmesi sonrası kıskançlık krizine giren eski spiker ile kavgaya tutuşan Yılmaz ilişkiyi bitirdi. Bu kavga ve ayrılık sonrası Defne Samyeli’nin Cem Yılmaz’ın Levent’teki evinden 1 ay önce taşındığı öğrenildi.

Aralarında herhangi bir ilişki olmadığı bilinen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya daha önce karşılıklı olarak birbirlerini izlemeye gitmişti. Sarıkaya, ünlü komedyenin gösterisini izlemiş, Cem Yılmaz ise sevgilisi Defne Samyeli ile  güzel oyuncunun başrolünde yer aldığı Alice Müzikali’ni izlemeye gitmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu