Aynur Aydın, Hadise’nin izinden gidiyor!

Önceki akşam Kıbrıs'ta bulunan bir gece kulübünde sahneye çıkan Aynur Aydın, mayoyu andıran sahne kıyafeti ile dikkatleri üzerine çekti...

Takip Et:

Son dönemde kadın popçuların sahne kıyafetleri gündemden düşmüyor. Uzun yıllardır müzik piyasasında olan Hande Yener ve Gülşen‘in yanı sıra artık yeni dönemin kadın popçuları da hayranlarının karşısına görsel olarak iddialı çıkmayı tercih ediyor. Özellikle Hadise, sahnede mayoyu andıran kıyafetleri ile her daim konuşulmayı başarıyor.

Dün akşam Kıbrıs’ta sahne alan Aynur Aydın, Hadise gibi mayoyu andıran bir kıyafetle sahneye çıktı. Sahnede bir an olsun yerinde durmayan ve hayranlarına keyifli bir gece geçirten Aydın, konser sonrası magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Sahne kıyafetinden bahseden Aynur Aydın, “Sahneye çıktığım için bu tarz bir kıyafet seçtim. Sanırım pantolonumu evde unuttum. Tabi ki böyle şeyleri sokakta giyemeyiz. Kendimi böyle iyi hissediyorum. Ufak bir miğde rahatsızlığı geçirdim. Bu durum istem dışı kilo vermemi sağladı. Bu halimle mutluyum.” dedi.