Aynen öyle! Afra Saraçoğlu, Öğretmen dizisiyle ilgili herkesin aklındakini söyledi de rahatladık!

Takip Et:
Aynen öyle! Afra Saraçoğlu, Öğretmen dizisiyle ilgili herkesin aklındakini söyledi de rahatladık!
Aynen öyle! Afra Saraçoğlu, Öğretmen dizisiyle ilgili herkesin aklındakini söyledi de rahatladık!

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV’de geçtiğimiz sezon iddialı bir başlangıç yapan Öğretmen dizisi, gerçeğinde izleyenleri oldukça meraklandıran 4 kısımla ekrana gelmişti. Özellikle ilk kısımda yaşananlar herkesi afallamışa çevirmiş. Öğretmenlik yaptığı mektebi patlatan ve öğrencileri rehin alan adamın ne yaptığını kimse kavrayamamıştı.

İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, İpek Filiz Yazıcı, Serhat Kılıç, Şerif Erol gibi adları buluşturan dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği bir bilmeceydi.
Dizinin çekimlerinin başlamaması, ‘bitti mi?’ sualini doğurdu.

Fakat daha önceki zamanlarda oyuncular sete döndüler ve çekimler başladı. 5. kısım tanıtımı da kısa bir müddet evvel ekrana geldi. İzleyenlerin merakla gözledikleri dizinin yeni sezondaki yayın tarihi hala belirli değil. ‘Yakında’ ibaresiyle tanıtım yeniden dikkatleri sürükleyen sahnelerle ekrana geldi.

Medyapım imzalı dizinin 2021 Mayıs ayında final yapması baştan tasarlanmakta.
Toplamda 36 kısım olarak tasarlanmakta.

Fakat ortada enteresan bir gidişat var! Fox Tv’nin bu diziyi yayınlayacak bir günü yok! Başka Bir Deyişle haftanın 7 günü de dolu! Bu vaziyette, bir dizinin ekrandan kaldırılması ve yerine Öğretmen dizisinin gelmesi gerekiyor. Başka Bir Deyişle gidişat azıcık karmaşık. Bu işin nasıl çözüleceği merak mevzusu ama yalnızca izleyici için değil, oyuncular için de öyle anlaşılan!

Çünkü dizide Gizem Bozkurt adlı öğrenciyi oynayan Afra Saraçoğlu da tıpkı izleyiciler gibi dizinin bir an evvel başlamasını coşkuyla bekliyor.

İşte Afra Saraçoğlu’nun herkese ‘aynen öyle’ dedirten yorumu ve setteki giysisiyle verdiği pozu:

Baslasa da izlesek 😇 @ogretmenfoxdizi ❤️

İşte dizinin yeni sezon tanıtımı:

.