Magazin

Aylin Coşkun, sevgilisinin evini arabasını sattırdı!

Aylin Coşkun ve 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan, geçtiğimiz yıl, Coşkun’un doğum gününü kutlamak için Tayland’ın Phuket Adası’na gitmişti. Aslan, burada ünlü şarkıcıya evlilik teklif etmiş ve ‘Evet’ cevabını almıştı. Nisan ayında nişan yapan ikili, önceki gün de kına gecesi düzenledi.

Yeniköy’de bulunan Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen törende Aylin Coşkun, 3 farklı kıyafet giydi. Gülşah Saraçoğlu ve Tolga Çam’ın hazırladığı elbiseleri giyinen ünlü şarkıcı gösterişli tarzı ile kına gecesinde de dikkat çekti.

“GÜZELLİKTE MEKANIN SAHİBİ BENİM”

Kına gecesi öncesi sevgilisi Volkan Aslan ile kamera karşısına geçen Aylin Coşkun, “Sanki kınam değil de konsere hazırlanmış gibi bir havam var. Mekanın sahibi geldi, arkadaşlar. Güzellikte mekanın sahibi ben, Harbiye’de Ebru Gündeş.” şeklinde konuştu.

“ADAMIN ÖMRÜNÜ TÜKETTİM!”

Görkemli bir kına gecesi düzenleyen çift, düğünün de aynı şekilde olacağını söyledi. Aylin Coşkun, “Volkan kına ve düğün yapmak için evi, arabayı sattı. Emekliliğini sattı. Adamın ömrünü tükettim. 15 yıl beklemişiz, değer tabii. Şov gibi bir düğünümüz olacak.” dedi. Coşkun’u bu mutlu gününde yakın arkadaşı Hande Yener de yalnız bırakmadı. Ünlü şarkıcı, kına gecesine yeni sevgilisi Misha ile katıldı.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu