Aylin Coşkun 15 yılın acısını çıkardı!

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan ile evlendi. Coşkun'un birer kiloluk 10 tane altın külçesi istemesi ve 20 kiloluk gelinliği geceye damga vurdu....

0

Aylin Coşkun ve 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan ile dün akşam gerçekleşen görkemli düğünle hayatını birleştirdi. Yaptığı kına gecesi ile de çok konuşulan Coşkun, “Volkan düğün için evini arabasını sattı.” açıklamasında bulunmuştu.

“NAZARDAN ÖLÜYORUM!”

Düğünden saatler önce imam nikahı da kıydıran çiftten Aylin Coşkun, eşi Volkan Aslan’dan mehir olarak birer kiloluk 10 tane külçe altın istedi. Renkli anlara sahne olan düğün öncesi magazin muhabirlerinin soruları yanıtlayan Aylin Coşkun, gözyaşlarını tutamadı. Ünlü şarkıcı “Nikaha çıktığım kıyafet 40 kilodan fazlaydı. Kendimi zor taşıdım. Volkan serumla ayakta, ben de nazardan ölüyorum. İdare edelim dedik. Tabi ki çok duygusalız, 15 yılın sonunda.” şeklinde konuştu. Volkan Aslan ise “Çok heyecanlıyım.” dedi.

KENDİ DÜĞÜNÜNDE SAHNEYE ÇIKTI

Düğünde Tolga Çam imzalı 20 kiloluk bir gelinlik giyen Aylin Coşkun, nikah şahidi olan yakın arkadaşı Hande Yener ile sahneye çıkıp, düet yaptıkları Manzara şarkısını söyledi.

Aylin Coşkun’un düğününden görüntüleri Magazinncomm Instagram hesabından izleyebilirsiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here