Medya

Aylarca bekleyen Kuruluş Osman hayranları, o sahneye isyan etti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı -Koronavirüs pandemisi sebebiyle ilk sezon beklenenden az kısım yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin, ikinci sezonu kendinden emin başladı. Yeni katılan oyuncular ile beraber dizi apayrı bir hale büründü. Hikayenin de değişikleştiği, Kuruluş Osman’ın ikinci sezonu çok etkileyici bir başlangıç yaptı.

Tamer Yiğit’in Ertuğrul Gazi olarak ekrana dönüş yaptığı dizide, Cüneyt Arkın’ın varlığı da çok ehemmiyetli bir detaydı… Kuruluş Osman dizisinin 14 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak 29.
“Daha yeni kavuşmuştuk, senaryocu sakın beyimiz can vermesin” diye yorum yapan dizi hayranları, bu sahnenin düş olabileceğini de düşünüyor.

Dizide bir ters köşe mi olacak yoksa Ertuğrul Gazi, 29. kısımda yapımdan mı çıkartılacak henüz öğrenilmiyor. Ancak Kuruluş Osman hayranları, sosyal medyada tenkit dalgasını senaryocu üzerine yoğunlaştırdı.

28. kısmıyla ikinci sezona harika başlayan dizi methiye üstüne methiye aldı. İlk sezonda en büyük tenkit senaryo cılızlığı üzerineydi.
Diziye yönelik tenkitlerin dikkate alınmasından hoşnut olan izleyiciler, yeni sezondan çok umutlu.

Ancak Ertuğrul Gazi’nin bu biçimde ölmesi gidişatında bunun büyük rahatsızlık yaratacağı da kesin. Neler olacağı önümüzdeki hafta ortaya çıkacak.

“Er otağına kim yerleşecek karar veresin!” #KuruluşOsman yeni kısmıyla Çarşamba saat 20.00’de #atv‘de! @KurulusDizisi @bozdagfilm @atvcomtr pic.twitter.com/vL5dbgplkm

— Mehmet Bozdağ @mmehmetbozdag October 7, 2020

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu