Yaşam

Aydın Ayata: “Kardeşim Şahin Ayata bana iftira atıyor!”

İş insanı Aydın Ayata, yaklaşık üç yıldır problemler yaşadığı kardeşi Şahin Ayata hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aydın Ayata, Şahin Ayata’nın 2017 yılında tanıştığı Moldovya uyruklu Elena Florea ile ilişki yaşamaya başladığını, Ayata ve ailesinin bu ilişkiye onay vermeyerek kardeş Şahin Ayata ile aralarının bozulduğunu anlattı. Aydın Ayata’nın iddiasına göre; Aydın Ayata ve 5 kardeşi Şahin Ayata‘ya “Biz örf adet ve geleneklerimize bağlı bir aileyiz bize yakışanı yap ve Elena Florea ile ayrıl!” diyerek ikna etmeye çalıştı. Ayata ailesi yaşanan bu durumdan dolayı toplanıp bir karar aldı. Aydın Ayata‘ya ait Şahin Ayata‘nın oturduğu ev ve ofisi boşaltmasını istedi. Şahin Ayata ise ev ve ofisi henüz boşatmadı.

Şahin Ayata, bu durum karşısında abisi Aydın Ayata hakkında defalarca hakaret, iftira ve onur zedeleyen haberler yaptırmaya başlayarak medyada Aydın Ayata hakkında bir itibarsızlaştırma operasyonu yapmaya başladı. Şahin Ayata, ağabeyi Aydın Ayata‘ya şantaj amaçlı fotoğraflar göndererek Savcılığa, Emniyet Müdürlüğü’ne ve Vergi Dairesi Başkanlığı’na defalarca şikayet dilekçeleri verdi. Defalarca asılsız ve mesnetsiz iddialarda bulunarak ağabeyi hakkında itibarsızlaştırmak için elinden geleni yaptı.

HER 3 AYDA BİR HABER YAPTIRIYOR

Aydın Ayata kardeşi Şahin Ayata‘nın yaptırdığı haberlere karşın “Her 3 ayda bir sosyal medyada, magazin sitelerinde  haber yaptırıyor yakın eş ve dostlarımıza hakkımızda asılsız ve çirkin iftiralarda bulunuyor. Artık yoruldum kardeşim olduğu için ne yapacağımı bilmiyorum” diyerek sitem etti.

KARDEŞİMİ DEFALARCA AFFETTİM

2019 yılında tatil için Bodrum Turgutreis Bağla Koyu’ndaki Aydın Ayata‘nın ve Şahin Ayata’nın da  arkadaşı ve aile dostları  olan merhum Yılmaz Gündoğan ile Erhan Tunay ailece; Şahin Ayata ile  Elena Florea ‘yı  Bodrum’daki evlerinde  misafir  olarak defalarca ağırladılar.

Ayata kardeşi Şahin Ayata’yı defalarca affettiğini ama yapılan bu son haberin artık çizgiyi aştığını 25 yıllık aile dostumuz Erhan Tunay hakkında uygunsuz haberler yaptırdığını belirtti. Ayata “Dostlarımla ilişkilerimi zedeleyecek kadar terbiyesiz ve saygısızca iftiralarda bulunuyor. Şimdilerde ise şantaj ve tehditlerle  para istiyor. Vermediğimiz takdirde ise asılsız iftiralarına devam edeceğini söylüyor. Evinde kaldığı, yediği içtiği insanlar  hakkında nasıl terbiyesiz haberler yaptırır, artık kesinlikle affetmiyorum” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı