Dizi HaberleriManşet

Ayça Bingöl ‘Kardeş Çocukları’ dizisindeki Ümran karakterini anlattı!

Dizinin yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut üstleniyor. Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez‘in paylaştığı “Kardeş Çocukları” bu akşam Star TV‘de ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak.

Dizinin başrol oyucularından Ayça Bingöl canlandırdığı Ümran adlı karakterle izleyenleri derinden etkileyecek.


kardes-cocuklari-afis

AYÇA BİNGÖL, ÜMRAN’I İLK KEZ ANLATTI!

Ayça Bingöl, dizide yoksulluklarla dolu bir köyde kızı Hayat (Afra Saraçoğlu) için adeta yaşam mücadelesi veren bir anneyi canlandırıyor. Genç yaşta kız kardeşi Umay‘la (Nur Fettahoğlu) yolları ayrı düşen Ümran‘ın hikayesi ekran başındaki izleyenleri sarsacak.

Canlandırdığı karakteri ilk kez anlatan Bingöl: “Bir kasabada, bir köyde çok zorlu şartlar altında büyümüş, evlenmiş bir karakter. Bir kızı var. Hayatına büyük sırlarla ve büyük yüklerle devam etmiş ve o şekilde kızına sahip çıkmaya çalışmış..Bir şekilde, tesadüfen de olsa kız kardeşi ile bir araya gelme fırsatı yakalıyor ve aslında yarım kalmış bir durum tekrar yaşanmaya başlıyor..Kızı için yapmayacağı şey yok ama bir noktada da elinin kolunun bağlı olduğu bir durum var. O yüzden o çaresizliğin içinde çok bocalıyor ama elinden gelenin en iyisini yapıyor. Her annenin yaptığı gibi…” diyerek dizi hakkında ipuçları paylaştı.

Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı…

Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Senaryosunu Sırma Yanık‘ın, yönetmenliğini Faruk Teber‘in üstlendiği “Kardeş Çocukları” ilk bölümüyle bu akşam 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

Kardeş Çocukları Fragman

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu