Ayça Ayşin Turan: Hakan Muhafız dizisi için teklif geldi ve kendimi bir anda sette buldum!

Çağatay Ulusoy'la sevişme sahnesi çok konuşulan Ayça Ayşin Turan 'Hakan: Muhafız' dizisini ve Leyla karakterini anlattı...

Ayça Ayşin Turan, son günlerde “Hakan:Muhafız” dizisindeki Çağatay Ulusoy’la sevişme sahnesiyle gündemde!

Netflix’in ilk Türk yapımı olmasına rağmen bu denli iddialı bir dizinin neden sevişme sahnesiyle tanıtımının yapıldığı anlaşılır gibi değil! Ne var ki, Ayça Ayşin Turan şimdilerde bu popüleritesinin tadını çıkarıyor.


Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuşan güzel oyuncu ilginç itiraflarda bulundu. İşte o röportajdan bazı kesitler:

“Hakan: Muhafız dizisi için teklif geldiğinde tepki verecek zamanım olmadı. Kendimi kısa sürede sette buldum. Hazırlanmak için bir haftalık sürecim oldu. Onda da karakteri sağlamlaştırmak ve boşluklarını doldurabilmek için elimden geleni yapmaya çalıştım. 
 
Dizideki Leyla karakteri, işine aşık, tutkulu, tırnaklarıyla kazıyarak bulunduğu yere gelmiş bir kadın. Hakan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatına girmesiyle Leyla’nın da dönüşümünü göreceğiz. 

Ülkemizde çekilen ilk Netflix orijinal yapımı. Dizinin içeriğini ve bu projenin yeni projelere önayak olması gibi önemli konuları konuşmanın daha doğru olduğuna inanıyorum. Senaryoyu okuduğunuzda çekeceğiniz sahneleri (Sevişme sahneleri) zaten biliyorsunuz. Çekilmesiyle ilgili değil de ne çekileceği üzerine belirli ve net kurallar koymak gerekiyor. Bu konuda belirli sınırların olduğunu önden belirtiyorsun.”