Medya

Aybüke Pusat’a sürpriz partner!

Yaz aylarında Fox TV’de yayın hayatına başlayan Her Yerde Sen, reytinglerde gösterdiği başarı ile yeni sezonda da kendisine yer bulmuştu. Cuma günleri yayınlanmaya başlayan dizinin zorlu rakipleri karşısında farklı gösterememiş ve ekranlara veda etmişti. Her Yerde Sen’de Furkan Andıç ile kameralar karşısına geçen Aybüke Pusat, dizinin final yapmasının ardından setlere ara vermek istemedi. Ünlü oyuncu, Netflix’te yayınlanmak üzere çekilecek olan 50 Metrekare dizisi ile el sıkıştı.

AYBÜKE PUSAT VE ENGİN ÖZTÜRK PARTNER OLUYOR! 


Aybüke Pusat, 50 Metrekare’de son dizisi Yüzleşme erken final yapan Engin Öztürk ile partner olacak. Sürpriz ikiliye Cengiz Bozkurt ve Özgür Emre Yıldırım da eşlik edecek. Komedi türünde olacak olan 50 Metrekare isimli dizinin 2 sezon olarak planlandığı konuşuluyor. Senaryosunu Burak Aksak’ın kaleme alacağı dizinin yönetmen koltuğunda ise komedi dizi ve filmlerinin aranan yönetmeni Selçuk Aydemir oturacak.

Her Yerde Sen dizisinde Selin Sever karakterine hayat veren Aybüke Pusat, bu dönemde partneri olan Furkan Ardıç ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Bu aşk Aybüke Pusat ve yakın arkadaşı Dilan Çiçek Deniz’in arasını açtı. Eski aşkı Furkan Andıç’ın yakın dostu Aybüke Pusat ile aşk yaşadığını öğrenen Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya hesaplarından Aybüke Pusat’ı silerek dostunu hayatından çıkardı. Her ne kadar Aybüke Pusat ilişkiyi ve Dilan Çiçek Deniz ile küslüğünü inkar da etse bu konu uzun süre magazin gündeminden düşmedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu