Magazin

Aybüke Pusat, ilk kez Furkan Andıç ve Dilan Çiçek Deniz hakkında konuştu!

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Her Yerde Sen dizisinin başrolleri Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın aşk yaşadığı konuşuluyordu. Haberlerin yayılmaya başlamasının hemen ardından Furkan Andıç’ın 1.5 yıl aşk yaşadığı, Aybüke Pusat’ın da çok yakın arkadaşı olan Dilan Çiçek Deniz, Pusat’ı hayatından çıkarmış ve sosyal medyada da takibi bırakmıştı.

Önceki hafta havalimanında görüntülenen Aybüke Pusat ve Furkan Andıç ikilisinin baş başa tatile gittiği iddia edilmişti. Önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülenen Aybüke Pusat, çıkan haberler sonrası şunları söyledi:

“Furkan ile ilişkimiz yok. Diziden de yakın arkadaşımız bildiğiniz gibi. Yakın arkadaşlarımızla yaptığımız bir planımız vardı. Tatile gittik. Şaşkınlık geçiriyorum gerçekten. Sadece arkadaşız. Yeni yılda Afirka’da olacağım. Ne kadar uzak o adar iyi. Bu benim özel hayatım. Dilan benim yakın arkadaşım. Konuşmam gerekiyorsa onunla konuşurum. Bu benim özel hayatım ve beni ilgilendirir.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu