Magazin

Aybike Esin Tumluer, ameliyatla erkek oldu!

2015 yılında yayınlanan ‘İlişki Durumu Karışık’ dizisinde Gülendam karakterine can veren oyuncu, Aybike Esin Tumluer’in 2 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. Ameliyatla erkek olan ve Atlas Karan ismini alan Tumluer, yaşadıklarını konservatuvardan arkadaşı olan ses sanatçısı Onur Akay’a anlattı.

“ZEKİYİM, DUYURMADIM”

31 yaşındaki oyuncu, değişime 4 yıl önce karar verdiğini ama çocukluğundan beri bu eğilimde olduğunu söyledi. 2 yıl önce ameliyat olan Tumluer, Akay’ın “Bu durumu nasıl duyurmadın?” sorusuna “Zekiyim, duyurmadım, her şey tamamlansın istedim ve mutluyum.” yanıtını verdi.

Aybike Esin Tumluer eski ve yeni hali

Daha önce oyuncu Nil Erkoçlar da cinsiyet değiştirme ameliyatı ile erkek olmuş ve adını Rüzgar Erkoçlar yapmıştı. Erkoçlar, Tuğba Beyazoğlu ile dünyaevine girmişti. Bir moda programında ünlenen Neslihan Doğrusöz ise geçtiğimiz günlerde aynı şekilde Doruk ismini almış ve sakal ektirmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu