Kültür ve Sanat

Ayaklı Gazete Ödülleri sahiplerini buldu!

Ayaklı Gazete Ödülleri dün akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı törende kırmızı halıda şıklık yarışı yaşandı. Gecede sunuculuğu Pınar Altuğ, Deniz Akkaya ve Saba Tümer üstlendi. Eğlenceli anlara sahne olan ödül töreninde ilk olarak mekanlara ödülleri verildi.


Ödül töreninde Yılın En İyi Kadın Sinema Oyuncusu Yedinci Koğuştaki Mucize filmindeki rolü ile Deniz Baysal’ın oldu. Aynı filmde rol alan ve oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Aras Bulut İynemli ise aynı kategoride ödül aldı. Başrolünde yer aldığı Çukur dizisinin setinden çıkıp ödül törenine katılan İynemli, aynı zamanda Haluk Levent ile seslendirdiği şarkı ile geceye damga vuran isimlerden biriydi.

Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu ödülü Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterine hayat vererek bir anda yıldızı parlayan oyuncu Taner Ölmez’in oldu. Ölmez, yaptığı konuşmada ekip arkadaşları ve bu süreçte zaman geçirdiği otizmli çocuklara teşekkür etti. Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu ödülüne layık görülen Özge Özpirinçci ise Biz Böyleyiz isimli sinema filminin galasına katıldığı için ödülünü alamadı.

SERENAY, ÖDÜL TÖRENİNE DAMGA VURDU! 

Şıklığı ve derin bacak dekoltesi ile kırmızı halıda herkesi kendine hayran bırakan Serenay Sarıkaya, En İyi Müzikal Tiyatro Kadın Oyuncusu ödülünü “Sahnede olmayı çok seviyorum. Beni bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ederim.” sözleri ile aldı. En İyi Müzikal Tiyatro Erkek Oyuncusu ödülü ise 39 Basamak isimli oyundaki performansı ile Engin Hepileri’nin oldu.

En İyi Gündüz Kuşağı Programı ödülü Esra Erol’da, En İyi Moda Sağlık Seyahat programı ödülü Çağla ile Yeni Bir Gün, En İyi Yarışma Programı ödülü O Ses Türkiye, En İyi Yemek Yarışma Programı ödülü Master Chef, En İyi Talk Show Programı ödülü EYS (Eser Yenerler Show En İyi Spor Programı ödülü Beyaz Futbol En İyi Haber Programı ödülü Fatih Altaylı/ Teke Tek, En İyi Haber Programı Sunucusu ödülü Nazlı Çelik-Star Ana Haber, En İyi Haber Programı Sunucusu ödülü Cem Öğretir/ Atv Haber’in oldu.

Gecede En İyi Kadın Şarkıcı Hande Yener, En İyi Erkek Şarkıcı Murat Boz, En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı Hande Ünsal, En İyi Arabesk Fantezi Kadın Sanatçışı Linet, En İyi Arabesk Fantezi Erkek Sanatçısı Alişan, En İyi Müzik Albüm Merve Özbey/ Devran, En İyi Müzik Grubu Kolpa olarak belirlendi.

 

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu