Medya

Avlu dizisine sürpriz transfer!

Perşembe günlerinin vazgeçilmezlerinden olan ve Star TV’de yayınlandıktan sonra büyük bir izleyici kitlesi kazanan Avlu dizisine sürpriz bir isim transfer oldu. Dizinin başrollerini Demet Evgar, Nursel Köse, Nergis Öztürk ve Ceren Moray gibi tecrübeli isimler paylaşıyor. Dizinin yapımcılığını Limon Film üstlenirken yönetmen koltuğunda ise bir zamanların popüler dizisi olan Yılan Hikayesi’nin yönetmenliğini yapmış isim olan Yüksel Aksu oturuyor. Avlu’nun senaryo danışmanlığını ise Arka Sokaklar, Ezo Gelin, Bir Aşk Hayal, Körpü ve İkizler Memo Can dizilerinin senaristliğini yapan Ahmet Yurdakul üstlenmiş durumda.


İkinci sezonuyla birlikte yeniden ekranlara dönen Avlu dizisine 31. Bölümde sürpriz bir isim dahil oluyor. Dizi kadrosunu tecrübeli isimlerle güçlendirmeye çalışırken yeni dahil olacak isim ise toplam 70 film ve dizide rol alan Ayten Uncuoğlu oluyor. Ayten Uncuoğlu diziye bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümde dahil olacak. Uncuoğlu’nun diziye dahil olmasıyla tüm dengeler alt üst olacak. Ayten Uncuoğlu uzun süredir ceza evinde yatan ve kör bir hırsız olarak bilinen Safiye Özdemir isimli karaktere hayat verecek.

Safiye ceza evinde sadece kendi bildiği bir planı devreye sokar. Planın işleyişi için kendisi bilerek yakayı ele verir. Fakat Safiye bu durumu lehine çevirerek koyun değil kurt olmuştur. Perşembe günü yayınlanacak olan Avlu dizisinin yeni bölümünde tüm dengeler bozulacak ve kartlar yeniden dağıtılacak.

Avlu Dizisi her Perşembe 20:00’da Star TV ekranlarında

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu