Medya

Avlu bir sürpriz isimi daha kadrosuna kattı!

Önceki gün yaptığımız haberde Avlu dizisi oyuncu kadrosunu Ayten Uncuoğlu gibi usta bir isimle güçlendirdiğini sizlerle paylaşmıştık. Ayten Uncuoğlu dizide Safiye Özdemir adındaki kör bir hırsız karakterini canlandıracaktı. Safiye’nin diziye sahil olmasıyla tüm dengeler bozulurken kartlar yeniden dağıtılacaktı. Avlu kadrosunu güçlendirmek ve daha büyütmek adına hiç kimsenin beklemediği bir transfer gerçekleştirdi. Diziye yeni dahil olan isim ise “Masum Değiliz”, “Ufak Tefek Cinayetler”, “Leyla ile Mecnun”, “Kara Ekmek”, “Muhteşem Yüzyıl: Kösem” gibi dizilerde rol almış tecrübeli bir isim olan Ushan Çakır oldu. Çakır dizinin 32. bölümünde dahil olacak. Ushan Çakır dizide Tolga komiser rolüne hayat verecek.

Bu zamana kadar tüm davaları kendisine hayat biçen Tolga komiser oldukça kurnaz ve zeki bir üst liderdir. Tolga komiserin kendine has kuralları ve kendine özgü yöntemleri bir çok suçlunun korkulu rüyası haline gelmiştir. Tolga hiç kimseye bağlı olamayan özgür yaşamayı seven bir insandır. Üst düzey laf ebeliği yapan Tolga komiser oldukça muzip bir tipe sahiptir. Yapısı gereği hiç bir kadına güvenmeyen Tolga komiserin diziye dahil olmasıyla birlikte bir çok şey değişecek. 28 Martta yayınlanacak olan Avlu’nun 32. bölümüyle seyircinin karşısına çıkacak olan Tolga komiser Avlu’ya adalet getirecek gibi görünüyor.

 

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu, Şafak Bal ve Hülya Gezer oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Ahmet Köseoğlu ve Özlem Havuzlu üstleniyor. Avlu dizisi her perşembe saat 20:00’da Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu