Avatar Atakan’dan Çukur açıklaması!

Takip Et:
Avatar Atakan-çukur-dizisi

Survivor Türkiye’de 2016 yılında şampiyonluk kazanan Avatar Atakan, lakaplı Çağan Atakan Arslan’dan Show TV ekranlarının reytingleri alt üst eden sevilen dizisi Çukur için önemli açıklamalarda bulundu.

Önceki gün Youtube üzerinden yayınlanan bir magazin programına konuk olan Avatar Atakan, Çukur dizisi ile görüşme yaptığını itiraf etti. Son olarak 2017 yılında STAR TV ekranlarının sevilen dizisi SÖZ’de “Zafer Yaman” (Geveze) karakterini canlandıran Çağan Atakan Arslan, uzunca bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Geçtiğimiz haftalarda ise yıllar önce çekilen bir video ile hakkında “Türk Milletini Aşağılamak” suçundan dava açılan Avatar Atakan’ın mahkemesi sonuçlanmış ve hakim ünlü oyuncunun beraatine karar vermişti. Adaletin er veya geç yerini bulduğunu söyleyen ünlü oyuncu orada yaptığı açıklama ile ekranlara geri döneceğinin sinyallerini vermişti.

29 yaşında ve milli boksör olan Avatar Atakan, Survivor yarışması ile ekranların sevilen ismi haline gelmeye başarmıştı. Söz dizisinin ardından milli müsabakalar dolayısıyla ekranlara ara vereceğini açıklayan Çağan Atakan Arslan geçtiğimiz haftalarda Çukur dizisinin yapım ekibiyle görüştüğünü ve görüşme sonucunda geri dönüş alamadığını belirtti. Avatar Atakan, Çukur dizisinin süreçlerinin nasıl gittiğini bilmediğini fakat ilerleyen zamanlarda dönüş alabileceğini söyledi.

Eşi Serap hakkında da soruları yanıtlayan ünlü oyuncu ve milli boksör Survivor yarışmasına hazırlanırken eşi ile spor salonunda birbirlerini gördüklerini ve orada tanıştıklarını söyledi. Kişisel hayatı ile çok fazla magazin olmak istemediğini ve ilişkilerinin taze olduğunu söyleyen Avatar Atakan, ilişkilerinin gayet güzel gittiğini ve hiç bir sorun yaşamadıklarını söyledi.