Avatar Atakan, Azerbaycan’ı birbirine kattı!

2016 yılında Survivor yarışmasında birincilik elde ederek tüm Türkiye tarafından tanınan Çağan Atakan Arslan, gittiği Azerbaycan'da yoğun bir ilgi ile karşılaştı...

Takip Et:

Uzun süre adı Survivor yarışmacılarından Ezgi ile anılan Avatar Atakan’ın Survivor gecesinde Ezgi ile göz göze gelmemeye çalışması ve selamlaşmaması dikkat çekmişti. Serap Korkmaz isimli sevgilisi ile birkaç gün önce nişanlanan Atakan Aslan, önceki gün Azerbaycan’da hayranları ile bir araya geldi.

ÇOCUKLAR EZİLME TEHLİKESİ GEÇİRDİ

Survivor birinciliği ile tanınan ve aynı zamanda kick boks sporcusu olan Avatar Atakan’ı görmek isteyen hayranları bir alışveriş merkezinde gerçekleşen etkinliğe yoğun talep gösterince neredeyse izdiham yaşandı. Sevenleri ile tek tek fotoğraf çektirmeye çalışan Atakan, kalabalığın içerisindeki çocukların ezilme ile burun buruna geldiğini görünce dayanamadı ve fotoğraf çektirmeyi bıraktı. Ünlü yarışmacı, alanda bulunan güvenlik görevlilerinin yardımıyla yangın merdiveninden kaçırıldı.

“TEKRAR GELECEĞİM”

Olay sonrası bir açıklamada bulunan Avatar Atakan,“Kapılar, asansörler kapatıldı ama ona rağmen izdiham yaşandı. Çocukları tehlikeye atamazdım. Tekrar geleceğim” ifadelerini kullandı.