atv’de Gençliğim Eyvah nasıl bir final yapacak?

Takip Et:
atv’de Gençliğim Eyvah nasıl bir final yapacak?
atv’de Gençliğim Eyvah nasıl bir final yapacak?

Yaz ekranında izleyicilerle buluşan Gençliğim Eyvah dizisi 17. kısmı ile beraber 5 Ekim Pazartesi akşamı ekran ömrünü bitiriyor. Pazartesi rekabetinde öteki yapımların çok geresinde kalan dizi, cümbüşlü öyküsü ve duygusal sahneleri ile hatırı sayılır bir izleyici grubunu etkiledi. Ancak, pazartesi rekabetinde düşük reytingleriyle de yoluna devam etmesi pek olası değildi.

Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca gibi akılda adların yanı sıra; Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar gibi oyuncuları da kadrosunda buluşturan dizinin final kısmında neler olacağı ortaya çıktı.
Gönüllerini almanın yolu tatile götürmekten geçmektedir ama eşlerinin gitmek istediği yer Bodrum’dur.’Başka yer mi yok?’ deseler de eşlerinin ısrarına boyun şayet, Bodrum’a gitmeyi kabul ederler.

Gittiklerinde ise onları başka bir sürpriz beklemektedir: İtalyan anneler de Bodrum’da tatildedirler. Hem de aynı pansiyonda kalmaktadırlar. Bakalım eşleriyle İtalyan anneleri bir araya getirmemek için cinsli uğraş veren Arif ve Zekeriya bir kere daha paçayı kurtarabilecek midir? Aileler, tatile giderlerken geride kalanları ve iki dükkânı Suzan’a itimat ederler.
Herkesin işine karışır. Zola ve Azra’yı fikir.

Görüştürürse de yanlarına Ayşe’yi takar, onları da Veysi’ye, Veysi’yi Çavi’ye takip ettirir. Bu gidişattan bunalan gençler, babamlar dönse de kurtulsak tasasındadırlar. Öbür tarafta Fikret’in Ahmet üzerinde baskısı çoğalmaktadır. Ancak beklemediği bir biçimde Çağla’yı karşısında tespit eder. Çağla’nın Ahmet’ten yana tutum koyması bakalım ikilinin ilişkilerini nereye doğru götürecektir.

“Sizi tatile götüreceğiz”#GençliğimEyvah final kısmıyla Pazartesi 20.00’de #atv‘de! @atvcomtr pic.twitter.com/QsqWJG71Mz

— Gençliğim Eyvah @gencligim_eyvah September 28, 2020

.