ManşetMüzik

Atiye yeni albümü için dünya turunda!

Güzel şarkıcı yakın zamanda çıkaracağı yeni albümünün çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor. Atiye, bilindiği gibi her konserinde darbuka şov yapmayı ihmal etmiyor. Atiye’nin darbuka şovları sevenleri tarafından oldukça ilgi görüyor. Atiye Deniz, yeni albüm çalışmalarını devam ettirirken ülke ülke gezip ders alıyor. Geçtiğimiz aylarda Yunanistan’a giden ve kendisine özel darbuka yaptırmak için el ölçülerini veren Atiye, yeni albümünde sık sık darbuka şov yapmaya devam edecek.

Müzik dünyasına yeni bir imaj kazandırmayı başaran Atiye, kendine has stili ile sosyal medya hesabından sıkça çıplak ses ile darbuka eşliğinde şarkılar söylüyor. Yunanistan’dan aldığı özel darbukasını hem albümünde hem de konserlerinde kullanmaktan çekinmiyor. Atiye, önceki aylarda verdiği konser sırasında darbukasını patlatmıştı. Fakat çok geçmeden ekibi kendisine yeni darbuka bulmuş ve darbuka şovuna devam etmişti.


Yeni albüm çalışmasını hızlandırmak için Hindistan’da yaklaşık 3 ay kadar ders alan Atiye, hem Hint müziği, hemde dans eğitimi aldı. Atiye’ye ise dünyada adını duyurmuş gurular olan Parveen Sultana ve Dilshad Khan iki isimin öğrenci oldu. Hindistanın geleneksel müzik aletlerini ve dansları konusunda da kendisini geliştiren Atiye, kliplerinde Hint kültürünü kullanacağı öğrenildi. Albümün kısa bir kısmını Hindistan’da tamamlayan Atiye, İstanbul’u çok özlediğini söyledi. Ünlü şarkıcı Mumbai’nin trafiğinin İstanbul trafiğinden daha kötü olduğunu hatta İstanbul’un trafiğini bile özlediğini söyledi. Hindistan’ın ardından Almanya’da albüm çalışmalarına devam edecek olan Atiye Deniz, bir süre Hamburg’ta konaklayacak. Almanya’da çalışmalarının sona ermesi ile daha sonra İspanya’da yeni albümü için çalışmalara başlayacak. Atiye albümünün son ve en önemli parçası dediği kısımı Türkiye’de tamamlayacak. Türkiye’deki konserlerine ara veren güzel şarkıcı albümünün tamamlanmasıyla sahnelere yeniden dönecek.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu