Atiye setinde Beren Saat kuralları!

Atiye dizisinin fragmanında yüzünün en doğal haliyle görülen Beren Saat'in çekimlerde makyaj yaptırmadığı, özel ışık ve efekt de kullandırmadığı öğrenildi...

Takip Et:

Ekranların en çok aranan ve en çok kazanan kadın oyuncularından Beren Saat, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinden sonra bir süredir setlerde yoktu. Bu dönemde özel hayatı ve Kenan Doğulu ile evliliği ile sık sık gündemde olan güzel oyuncu, kariyerindeki suskunluğunu Atiye dizisi ile bozmaya hazırlanıyor. Çekimlerinin geçen sezon başladığı Atiye dizisi 27 Aralık’ta Netflix’te yayınlanmaya başlayacak.

2. sezon çekimlerinin de tamamlandığı bilinen ve merakla beklenen dizinin fragmanı birkaç gün önce yayınlanmıştı. Fragmanda Beren Saat, en doğal hali ile görülüyordu. 35 yaşındaki ünlü oyuncu çekimler sırasında özel ışık, yüzdeki gözaltı ve çizgileri yok eden efektlerin kullanılmasını kabul etmedi. Saat, birçok sahnede makyaj da yaptırmadı. Günlük hayatında da makyaj yapmayan ve doğallıktan yana olduğu bilinen Beren Saat’in yüzünde hiçbir estetik müdahale yok.