Atiye için geri sayım başladı!

Beren Saat'in Netflix yapımı dizisi Atiye'nin aralık ayında seyiricisi ile buluşacağını Mehmet Günsür duyurdu...

Takip Et:

Dünyanın en çok takip edilen dijital platformlarından biri olan Netflix, ilk Türk yapımı Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı Hakan Muhafız olmuştu. Netflix’in ikinci Türk yapımı dizisi ise Atiye oldu. Beren Saat’in başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Mehmet Günsür, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun gibi oyuncular bulunuyor.

ATİYE ARALIK AYINDA NETFLİX’TE BAŞLIYOR!

Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı Atiye’nin ilk sezonunun çekimleri aylar önce tamamlanmıştı. İkinci sezonun çekimleri ise geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Beren Saat’in genç bir ressamı canlandıracağı dizinin Aralık ayında başlayacağı öğrenildi. Atiye’nin başrollerinden Mehmet Günsür’ün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla dizinin aralık ayında yayınlanacağını duyuran isim oldu.

Son olarak Muhteşem Yüzyıl’ın devamı niteliğinde çekilen ve 2017 yılında final yapan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde tarihe imzasını atmış kadınlardan biri olan Kösem Sultan’ı canlandıran Beren Saat, 1 yıl kadar setlere ara vermişti. Netflix’ten gelen teklifi kabul eden güzel oyuncu, geçtiğimiz yıl Atiye’ye başlamıştı. Bölüm başı 200 bin lira alan Beren Saat’in ilk sezon için 8 bölüm çektiği biliniyor.

Öte yandan kariyerine bir de Netflix dizisi ekleyen Beren Saat’in özel hayatındaki sorunları da çözdü. Eşi Kenan Doğulu ile boşanma aşamasında oldukları 1 yıldır sürekli olarak magazin gündeminde olan Beren Saat’in ünlü popçu ile barıştığı iddia edildi. Birkaç ay önce Kenan Doğulu ile evleri ayıran Saat’in evine ve eşine geri döndüğü konuşuluyor.