Atiye Beyza Gezer: “Süreç tüm sektörü etkiledi!”

Oyunculuğunun yanı sıra stand-up gösterileri ile dikkat çeken Atiye Beyza Gezer önceki gün Cihangir’de görüntülendi…

Takip Et:

Beşiktaş Kültür Merkezi’nde her çarşamba düzenlenen Açık Mikrofon‘un yanı sıra, La Boucherie by La Boom da tek kişilik performansıyla dikkat çeken ve çeşitli birçok sahnede stand-up gösterileri yapan Atiye Beyza Gezer gazeteciler ile sohbet ederken pandemi sürecini değerlendirdi.

Atiye Beyza Gezer “Pandemi öncesi haftanın yedi günü stand-up yaparak seyirciyle bir arada olmak, birlikte gülmek ve eğlenmek çok güzeldi. İnanılmaz enerjili bir tempoydu. Fakat bu süreç sahne performanslarının yanı sıra tüm sektörleri etkiledi . İşimi ve sahneleri çok özledim umarım en kısa sürede bu salgın son bulur ve gülmeye devam ederiz.“ dedi.

‘KADIN KOMEDYEN Mİ’ OLUR ALGISINI KIRIYOR OLMAKTAN MUTLUYUM!

Gezer, gazetecilerin “Güldürmek çok zor ve bu sektörde çok az sayıda kişi var. Sizin hedefiniz nedir?” sorusuna “Bencede çok az ama aynı zamanda çok  başarılı insanlar tabi ki var. Her işin zorluğu sonunda alınan keyifle yok oluyor. Ayrıca kadınların da komedi alanında aktif ve başarılı olmasını seviyorum ve ‘kadın komedyen mi’ olur algısını kırıyor olmaktan mutluluk duyuyorum . Bana göre sahne öncesi iyi bir hazırlık süreci gerekli. Okumak, yazmak ve en keyiflisi gözlem yapmak. Çok renkli ve bol hikayeli bir toplumuz. Eğlenmeyi ve gülmeyi seven insanlarız. Sahnede en sevdiğim an ise insanların kendilerini adeta kaybederek gülmesi ve alkışlarla gülmelerin karışması  aşırı hoşuma gidiyor. Ben hep bunun için çalışıyorum. Hedefim Harbiye sahnesinde binlerce kişiyi kahkahalara boğmak.” yanıtını verdi.