Medya

Asya’nın hışmından kork! Sadakatsiz dizisinde yandın sen Volkan!

TelevizyonGazetesi.com/ Ayrıntı – Kanal D ekranında izleyicilerle Çarşamba akşamları buluşmakta olan Vefasız dizisinin 2.kısmı yayınlandı. Dizinin yüksek reytingleri devam ederken, AB kategorisinde Kuruluş Osman’ı geçerek birinci olması çok ehemmiyetli bir gelişmeydi. Cansu Nehir, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in başrollerinde yer aldığı dizinin ilerleyen kısımları çok daha coşkulu olacak.

Derin’den parçaladığı numarasını yapan Volkan, Asya’ya yakalanıyor… Güçlü ve bir duruşu alan Asya’nın bu gidişata karşı neler yapacağının coşkuyu izleyicileri sardı.
Zira, ekranda böyle karakterleri bakmayı çok isteyen özellikle bayan izleyiciler, şimdi Asya’nın Volkan’a neler yapacağını merak etmeye başladı. Bu da dizinin ilerleyen kısımlarının çok daha eksantrik olacağını ve reytinglerin yükseleceğini gösteriyor.

Caner Cindoruk’un canlandırdığı Volkan’ın hem eşi Asya ile yaşamak istemesi hem de sevgilisi Derin’den vazgeçememesi sosyal medyada da bayağı konuşuldu.

Ancak 3.
Fakat Asya’nın kuşkuları işlerin karışmasına neden oluyor.

Bir taraftan Derin’in aramalarına pervasız kalamayan Volkan görüntülü konuşma yaparken Asya’nın radarına yakalanıyor! Artık bundan sonra Asya’nın neler yapacağını bekleyeceğiz. İşte 21 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak 3. kısımdan ilk görüntüler:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu